Pruutkleidi juures ülioluline: milline pesu sobib sinu kleidi alla?Pruutkleidi juures ülioluline: milline pesu sobib sinu kleidi alla?
Pronovias Foto: Vida Press

Pulmi planeerima hakates on pruutide jaoks esmatähtis kleidivalik. Ees ootavad põhjalik eeltöö, rasked otsused ja tüütud tunnid proovikabiinis. Kui palju pannakse rõhku aga sellele, mida kanda kleidi all? Oleks ju õudusunenägu, kui hiljem pilte vaadates püüavad pilku hoopis värvilised stringid! Tuleme appi ja anname nõu, missugune pesu kleidi alla valida.

Kleit, mis loob illusiooni

Kui sa ei soovi välja näha nagu Beyoncé 2015.aasta Met Galal, vajad kleidi juurde sobivat aluskleiti või voodrit (ei loe, et modellid kannavad lavalaudadel samasugust kleiti paljal ihul!). Leia võimalikult sama tooni ja õige tekstuuriga pesu. Lisamurede vältimiseks pöördu ka õmbleja poole, kes on pulmakleitide loomise ekspert. Tema garanteerib, et aluskleit või vooder sobib kleidiga kokku ega paista liigselt silma. Variant on valida ka body – see ei paista kleidi alt välja ning boonusena muudab keha visuaalselt saledamaks.

Beyoncé Foto: Vida Press

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare