Sära nagu staar: 4 nippi, kuidas end särapuudriga fotogeenilisemaks muutaSära nagu staar: 4 nippi, kuidas end särapuudriga fotogeenilisemaks muuta
Foto: Vida PressVida Press

Vahel ei ole midagi paremat sellest, kui kannad põsesarnadele sädelevat šampanjatooni puudrit ja tunned, kuidas jumalannana särama lööd. Kas teadsid, et on olemas veel nippe, kuidas saad särapuudriga garanteerida, et fotodel veatu välja näed?

Kasuta lisasäraks niisket jumestuskäsna
Kerry Cole, brändi Becca Cosmetics globaalne stiilidirektor kannab enda sõnul alati särapuudrit just niiske jumestuskäsnaga põsesarnadele ja teistele näo piirkondadele, mida valgus rõhutab. Miks see nipp toimib? Nimelt aitab niiske jumestuskäsn särapuudri sära veelgi intensiivsemaks, aga samal ajal ühtlasemaks muuta.

Kanna särapuudrit ripsmetele
Jah, sa lugesid õigesti. Cole soovitab särapuudrit kanda ripsmete otstele kohe pärast ripsmetuši pealekandmist. Kombinatsioon niiskest jumestuskäsnast, särapuudrist ja ripsmetušist avab sinu pilgu ja muudab kogu välimuse erksaks.

Kasuta seda jumestuskreemi all
Kanna särapuudrit põsesarnadele, ninaotsale, kulmude alla ja ülehuule keskele enne, kui jumestuskreemi peale kannad, et luua loomulik ja õrn kuma.

Mängi erinevate toonidega
Juhul, kui sa pole seda veel avastanud, siis kõik hõbedased, kuldsed ja metalsed särapuudri toonid ei tööta kõikide nahatoonidega. Selleks, et tumedamatel nahatoonidel soojad toonid välja tuua, kasuta kuldseid särapuudreid. Kui sul on hele nahk, toimivad loomuliku sära loomiseks hästi roosa alatooniga heledamad puudrid.

Allikas: PureWow

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare