Soovid riietuda nagu Meghan Markle? Jälgi neid kuut stiilinippi


Soovid riietuda nagu Meghan Markle? Jälgi neid kuut stiilinippi
Meghan Markle ja pints HarryAFP / Scanpix

Maikuus prints Harryga abielluv Meghan Markle ei ole olnud kaua moeradaris, aga tal on õnnestunud kujundada endale lihvitud stiil rõivastest, mida usaldab. Neist mõningaid armastab ta kanda korduvalt. Näiteks sirge säärega teksad. vöötatud mantlid ja praktiline pika rihmaga kott on ühed neist, mida armastab naine kanda siin-seal miksituna mõne uue esemega. Kui oled üks neist, kes Markle'i stiili imetleb, siis siin on kuus eset, mida ka enda garderoobi hankida.

1. Kõrge värvli ja laia säärega püksid

Scanpix/ AFP


Kõrge värvliga maani ulatuvad püksid, mille sääred laiad, on saanud Meghani põhilisteks lemmikuteks. Elegantsust lisavad näiteks pärlitega nööbikesed.

2. Põneva detaili ja terava ninaga kontsakongad

Reuters / Scanpix
Seotud lood:


Olles brändide nagu Aquazzura, Manolo Blahnik ja Stuart Weitzman fänn, hoiab Meghan kaugemale lihtsatest kontsakingadest ning kannab pigem terava ninaga kingi, millele lisatud mõni pilkupüüdev ja huvitav detail.

3. Pika rihmaga väike käekott

SIPA / Scanpix


Keskmise suurusega ja risti üle keha kantavad kotid on saanud Meghani stiili sünonüümiks. Naine eelistab pigem praktilisi kotte. Šoti aksessuaaride bränd Strathberry on saanud tema suureks lemmikuks nii, et teistel moegurudel raske tema soositud kotte soetada - brändi kotid pidevalt läbi müüdud.

4. Mustad sigarett-püksid

SIPA / Scanpix


Meghan pani kõiki moegurusid ahhetama, kandes Alexander McQueeni ülikonda valge pluusikesega. Naise sirge lõikega plahkluid paljastavad püksid kasvatasid Lysti andmeil internetis 40 protsenti mustade pükste otsingut. Lisaks eelistab naine musti pükse kanda päevaste kleitide asemel. Mugav, kas pole?

5. Vöötatud mantel

SIPA / Scanpix


Loe veel

Tulevase kuningliku pere liikme seljas on vöötatud mantleid tihti näha. Meghani seljas on näha olnud nii musta Stella McCartneylt kui kui kaamelikarva Sentaler'i. Kõige ikoonilisem tema mantlitest on aaga The Line'i valge, mida naine kandis kihluse väljakuulutamisel.

6. Laia kaelusega pintsak

Scanpix /AP


See laia kaelusega ruuduline Theory pintsaks on tõeliselt moekas ning toob esile naise kauni kaelajoone. Sellest kaunist jakist on saadaval vaid veel must versioon.

Allikas: Who What Wear

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare