Stiilivärskendus: Mille vastu peaksid need 6 kingapaari välja vahetama?Stiilivärskendus: Mille vastu peaksid need 6 kingapaari välja vahetama?
Foto: Vida PressVida Press

Meil kõigil on vähemalt üks paar kingi, millesse liiga kaua kiindunud oleme olnud. Ükskõik, kas sentimentaalsetel põhjustel või lihtsalt seetõttu, et need on sind kunagi hästi teeninud.

Kingad võivad ühe silmapilguga moest välja minna. Kui kannad „moest väljas“ kingi, võib see kogu sinu välimuse aegunuks muuta. Veebiväljaanne Who What Wear tõi välja kuus kingastiili, mis ei peaks sinu garderoobis enam olema ning mis tõenäoliselt ei tule niipea ka trendiradarisse tagasi. Jagame ka sinuga, missuguste stiilsete alternatiivide vastu need välja vahetada.

Unusta… Platvormtaldadega kõrge kontsaga kingad

Kanna hoopis… Terava nina ja õhukese tallaga kingi

Kuigi kõrged kontsad on alati klassikaliselt stiilsed ja naiselikud, on paksude platvormtaldadega kingad minevik. Ära vaata tagasi.

Unusta… Gladiaator-stiilis sandaalid

Kanna hoopis… Beeže kontsakingasid

Jah, oli aeg, mil gladiaatorite sandaalid olid moes. Tänaseks on nende veidi segaseks jäänud ja mitte-üldse-veetlev stiil õnneks unustuste hõlma vajunud. Neid asendab värskendavalt lihtsam trend: staarimoes alati lained löövad beežid kõrged kingad.

Seotud lood:

Unusta… Odavad rannaplätud

Kanna hoopis… Stiilseid sandaale

Kuigi vahepeal juba tundus, et plätud on tõeline moeröögatus, ei peaks kummist jalavarje mitte kunagi avalikult kandma. Kaunid sandaalid on aga alati oodatud, ükskõik, kas sportlikud või pidulikud.

Unusta... Madalad platvormkingad

Kanna hoopis... V-kujulises stiilis kingi

Jäta meelde: just sellised modernsed kingad saavad üha populaarsemaks.

Unusta… Peenikese kontsaga saapad

Kanna hoopis… Paksu kontsaga saapaid

Loe veel

Kuigi mõlemad stiilid lisavad sihvakust, näevad paksema kontsaga saapad välja šikimad ning need on ka jalasõbralikumad. Mugavus ennekõike!

Unusta… Kõrge äärega tennised

Kanna hoopis… Klassikalisi tenniseid

Kõik hetke trende kullipilguga jälgivad moesõbrad vahetavad kõrge äärega tenniseid üha tihedamini selliste vastu, mis on klassikalised ja minimalistlikud.

Kõik fotod: Vida Press

Allikas: Who What Wear

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare