Supermodell Cindy Crawfordi noored järeltulijad vallutavad moemaailmaSupermodell Cindy Crawfordi noored järeltulijad vallutavad moemaailma
Willy Vanderperre/Calvin Klein

Legendaarse supermodelli Cindy Crawfordi 16-aastane tütar Kaia Gerber ja 18-aastane Presley Gerber kõnnivad kuulsa ema jälgedes ning on tõusmas modellimaailma uuteks superstaarideks. Õde ja vend kaunistavad ühiselt Calvin Kleini kevadkampaaniat.

Kaia ja Presley Gerber on ühiselt kuulsa brändi Calvin Klein Jeans 2018.aasta kevadkampaania reklaamnägudeks. Duo poseeris Willy Vanderperre jaoks kampaanias, mis kannab nime "Our Youth" ehk "Meie Noorus".

Fotodel poseerivad õde ja vend üleni teksasse riietatult ning Ameerikast inspireeritud vatitekiga. Kampaania on osa reklaamist, mis kannab nime "Our Family. #MyCalvins." ja kus on kaasa löönud ka lauljatar Solange.

Jätkuva kampaania idee on tähistada ühtsust, tuumaks pereliikmete vaheline side.

16-aastane Kaia lendas moemaailma tähelepanu keskpunkti tehes eelmisel kevadel New Yorgi moenädalal moelava debüüdi. Olles kõndinud ka Londoni, Milano ja Pariisi moelavadel, tõestas kaunis teismeline, et tegemist on tulevase superstaariga. 18-aastane Presley tegi kaasa 2016.aasta Calvin Kleini kampaanias. Legendaarne Cindy Crawford ise aga kunagi brändi kampaaniates kaasa löönud ei ole.

Seotud lood:

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

A post shared by CALVIN KLEIN (@calvinklein) on


Allikas: Harper's Bazaar

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare