SUUR GALERII: Liisi Eesmaa esitles oma uusimat kollektsiooni


Liisi Eesmaa moeshow Hüperborea
Liisi Eesmaa moeshow Hüperborea Foto: Christo Neemre

Eile õhtul esitles Liisi Eesmaa Erinevate Tubade Klubis oma värskeimat kollektsiooni Hüperborea. Catwalk oli kohal, et tuua lugejateni selle kauni kollektsiooni magus galerii!

Liisi Eesmaa 2015. aasta kevadsuvise kollektsiooni keskmes on kodumaine troopika, maagiline loodus ja müütiline Hüperborea saar, mis mõnedel andmetel võis paikneda just Baltimaade koordinaatidel.

“Hüperborea on minu jaoks meelteseisund - viibimine salajases paradiisiaias, kus valitseb igavene õndsus ning tunne on kõikvõimas. Just sellised emotsioonid saadavad mind kodumaa metsades ja laantes ringi seigledes ning liivarannas rullides,” kommenteerib moelooja.

Etenduse tarbeks valmisid Liisi Eesmaa ja arhitekt Sille Pihlaku koostööna ka unikaalsed peakatted - ulmelised nokad ja kübarad, mis on inspireeritud kiili tiibadest. Lisaks nii laserlõikuses valminud kui 3D-prinditud peakatetele tõi moeetendus lavale esimesed omanäolised 3D-prinditud moeaksessuaarid, mida aitas teostada Shaperize. 

“Idee kiili tiibadest tekkis uue kollektsiooni fookuses olevast Hüperborea müüdist. Hüperborea saarele pääses vaid läbi õhu ja visualiseerisin, kuidas imelised tiivulised olendid nagu kiilid transpordivad saarele jumalaid. Sille oma arhitektuurialaste teadmistega lahendas peakatete tehnolooglise poole ja töötas välja 3D-joonised,” kirjeldab moedisainer Liisi Eesmaa moe-, arhitektuuri- ja 3D-maailma kohtumist.

Seotud lood:

Vaata kollektsiooni siit:

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare