SUUR MOEÜLEVAADE: Vaata, mida kannavad 20 artisti Eesti Laulu poolfinaalides


SUUR MOEÜLEVAADE: Vaata, mida kannavad 20 artisti Eesti Laulu poolfinaalides
Fotod: Ilmar Saabas ja Hendrik Osula

Eesti Laul 2016 maraton on täies hoos. Esimesed finalistid on selgunud, saabuval nädalavahetusel astuvad võistlustulle juba järgmised artistid. Catwalk uuris, milliseid moevalikuid meie artistid tänavu tegid.

The Jingles "Love a Little Bit"

Keda ja mida te kannate?
Meil on seljas riided. Alguses mõtlesime, et tuleme paljalt, aga siis mõtlesime, et paneme selga riided. Tegelikult oli Eesti Laulu peaprodutsent Mart Normet tõsiselt selle vastu, et me siiski riiete kasuks otsustasime. Meie äge stilist Antonio heitis meile oma kullipilgu peale ja andis paar näpunäidet, kuidas enda olemasolevate riietega tulemus veel ilusamaks teha. Riided pärinevad igalt poolt, alates Humana vintage'ist ja lõpetades H&M'iga. Üldine stiil on vaba, country, sest meile meeldib käia maal, nii Eestis kui Austraalias.

Mis on teie esinemiskostüümide puhul kõige olulisem?
Meile meeldivad värvid ja nendega ekperimenteerimine. Kanname asju, mis meile endile meeldivad ja mis on mugavad. Ei ole mõtet panna midagi selga, mis endale tundub imelik.

Kas neis kostüümides on võimalik istuda?
Kindlasti on. Me kanname neid samu riideid, mida igapäevaeluski. Laval peab olema mugav ja peab jääma iseendaks.

Kes on teie stiiliikoon?
Meile meeldib Hollandi bänd My Baby, kelle lavalolek ja stiil on väga ilus ja lahtine, mis on ka meile väga südamelähedane.

Seotud lood:

Kui olete kontserdile hiljaks jäänud ja enne lavakardina tõusmist jõuab teha kas meigi või soengu, kumma kasuks otsustate?
Meigi!

Foto: Ilmar Saabas

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare