Täiuslik peojumestus: Kanna sädelevat lauvärvi nagu professionaalTäiuslik peojumestus: Kanna sädelevat lauvärvi nagu professionaal
Foto: Vida PressVida Press

Aastavahetuse pidustused on ideaalne põhjus, miks lisada jumestusse sädelust. Vaata, missugused on kõige trendikamad viisid kandmaks sädelevat lauvärvi.

Kullatükkidega kaunistatud silmad
Selle jumestuse keskpunktis on säratükkide asemel efektsed kuldsed tükid ning eesmärgiks on luua silmapaistev, kuid lihtne tulemus. Pane see paari veatu naha ja lainerijoonega ning oled tõeline peo staar.

Klassikaline sära
Naturaalsed huuled, veatult loomulik nahk ja kulmud koos kuldsete silmalaugudega – tere, glamuur!

Kuninglikult tume
Kuigi traditsiooniliselt soovitatakse jumestuses rõhku panna kas silmadele või huultele, on just nüüd aeg, mil teada-tuntud reegleid murda. Tumepunased huuled ja kuldne lauvärv on justkui definitsioon pidulikkusest.

Sädelevad pisarad
Kui otsid modernset, kuid samal ajal õrna viisi, kuidas oma jumestusse sädelust lisada, kanna säratükikesi silmade alla ja põsesarnadele. Sellist jumestust oleme hiljuti näinud Burberry moeetendusel, kus sära kinnitati kauapüsivaks tulemuseks modellide näole spetsiaalse säratükkidele loodud liimiga.

Seotud lood:

Boonus: Sädelevad huuled
Kui soovid sädelema panna hoopis oma huuled, tee kindlaks, et sinu nahk ja silmad oleksid naturaalselt klaarid. Tulemus on uhke ja ainulaadne!

Boonus: Värvid, värvid, värvid
Silmapaistvad värvid ja sära käivad käsikäes. Proovi sel aastal troopikast inspireeritud jumestust. Pidulikkuse lisamiseks võid silmalau liikuvale osale ka kuldset sära lisada.

Kõik fotod: Vida Press

Allikas: Byrdie

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare