Tõeliselt armas! Loe, mida põnevat on Meghan Markle emaduse ja pere loomise kohta öelnud


Tõeliselt armas! Loe, mida põnevat on Meghan Markle emaduse ja pere loomise kohta öelnud
Meghan Markle ja prints HarryPA Pictures/Scanpix

Eelmisel nädalal teatasid Sussexi hertsoginna Meghan Markle ja prints Harry, et ootavad oma esiklast. Loomulikult sattusid kõik fännid asjast elevusse ja nende peas tekkis palju küsimusi: milline võiks olla Meghani ema vanaemana? Milline saab olema lapse tiitel? Kas tal oleks võimalik saada ka Ameerika presidendiks? Heidame aga hetkeks pilgu hoopis sellele, mida on Meghan emaks saamise kohta varem öelnud.

Meghan tahtis emaks saada. 2015. aastal ajakirjale Best Life antud intervjuus küsiti Meghanilt, mida ta tulevikult ootab. Meghan vastas, et sooviks rohkem reisida, kuid ei jõua ära oodata, millal alustab oma pere loomisega.

Kui sündima peaks tütar, siis on Meghanil talle juba üks kingitus plaanis. 2015. aastal ütles Meghan väljaandele Hello!, et ostis Cartieri French Tank käekella, kui ta sai teada, et seriaali "Suits" tehakse ka kolmas hooaeg. Meghan lisas, et kulutas üüratult ja ostis variandi, mis on kahes toonis. "Kella taha on graveeritud M.M-ilt M.M-ile ja ühel päeval tahan selle kinkida oma tütrele," lisas naine. Muuseas nimetatud kell maksab Amazoni netikaubamajas ligi 5300 dollarit.

Emaks olemine oli Meghani unistus. 2016. aastal ütles Meghan ajakirjale Lifestyle, et kui temast sai edukas näitlejanna, siis teadis ta, et järgmiseks soovib ta luua pere. "Tasakaal on väga oluline. Mu karjäär valmistab mulle palju rõõmu ja olen saanud maailmas reisida ning näinud imelisi asju, kuid oleks ka väga tore olla paikne ja panna alus oma perekonnale," ütles Meghan.

Seotud lood:

On üks raamat, mida Meghan sooviks oma lastele tutvustada. 2015. aastal avalikustas Meghan, et sooviks oma lastele lugeda Shel Silversteini teost "The Giving Tree".

Meghan mõtleb juba ette, mida võiks lastele osta. Märtsikuus külastasid Meghan ja Harry Belfasti, kus naine poetas vihje plaanist saada prints Harryga järglaseid. Meghan ja Harry vestlesid erinevate ettevõtjatega, kes tootavad beebile mõeldud tooteid. Tollal ütles Meghan väljaandele Hello!, et ühel hetkel vajavad nad neilt kõiksuguseid asju.

Allikas: harpersbazaar.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare