TOP 5: glamuurse sünnipäevalapse Anu Saagimi eelmise eluaasta viis moehetkeANU SAAGIM
ANU SAAGIMFoto: Erlend Štaub, Õhtuleht

Täna tähistab oma 56.sünnipäeva bravuuritar Anu Saagim, kes ei kohku kandmast kõige moodsamaid, kirevamaid ja paljastavamaid rõivaid. Sel puhul valis Catwalk välja naise eelmise eluaasta viis moehetke.

1. Presidendi vastuvõttVabariigi aastapäeva presidendi vastuvõttu kajastas Anu Saagim üleni kärtsroosas, kandes kolmeosalist komplekti. Piduliku tüllseeliku alt piilusid pahkluid paljastavad šikid püksid. Igatahes värske ja pidulik valik!

ANU SAAGIM, REET HÄRMAT Foto: Erlend Štaub, Õhtuleht

2. EFTA gala paljastus
EFTA galal kandis Anu kleiti otse Tallinn Fashion Weeki moelavalt. Beatrice'i loodud paljastav bordoopunane kleit rõhutas tema julget dekolteed ja kaunist vormi. Kui Eestis on selline paljastus veel mõnede silmade jaoks ootamatu, siis naine teab, et mujal maailmas on see punasel vaibal tavaline.

REET HÄRMAT, ANU SAAGIM Foto: Teet Malsroos, Õhtuleht
Seotud lood:


3. Dressidega peol
Kuidas mugavalt peoöö mööda saata? Pane selga moekad ja kirevad dressid ning tantsi end muretult hommikusse. Sel hooajal on kuum trend ka vöökotti kanda, mis tema Adidase komplektiga suurepäraselt kokku sobis

ANU SAAGIM, REET HÄRMAT Foto: Robin Roots, Õhtuleht


4. Suvine intervjuuMilitaarse hõnguga suvine pükstükk on igati moodne valik ning paljastab ka naise pikad jalad. Sellist kombet võib julgelt kanda hooajast hooaega, sest moemaailm sellest stiilist tüdinevat ei paista.

Kalle Sepp & Anu Saagim Foto: Jörgen Norkroos, Õhtuleht


5. Moodne teksa
Anu lemmikuteks riideesemeteks on teksapüksid ja valge T-särk. Diana Arno uue showroomi avapeol sai see stiil uuenduse Montoni uuendatud teksatagi näol ning innustab ka teisi oma vana tagi üle vaatama ja lustakamaks muutma.

Diana Arno showroomi avapidu Foto: Meisi Volt
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare