ÜLEVAADE | Staaride valik! Emmyde punasel vaibal võidutsesid just need moetrendidÜLEVAADE | Staaride valik! Emmyde punasel vaibal võidutsesid just need moetrendid
Fotod: Scanpix

Eile jagati Los Angeleses 69. korda Emmysid. Ihaldusväärsete teleauhindade galaks lahti rullitud punasel vaibal oleks võinud vabalt aga hoopis moeetendust pidada, sest esindatud oli – nagu ikka taoliste ürituste puhul – kogu maailmamoe tipptase. Vaatasime läbi sajad fotod ja märkasime järgnevat.

Punane – kuulsuste lemmik

Leekivpunane on selle sügise üks peamistest moevärvidest ja tundub, et punast armastatakse ka punasel vaibal! Vaata galeriist, kes eilsel gaalal just punast eelistasid.

Sära ja litrid

Säravad kangad ja litrid ei kuulu vaid aastalõpupidude juurde ning seda need staarid juba teavad. Vaata peo (sõna otseses mõttes) kõige säravamaid külalisi siit:

Luksuslikud kalliskivitoonid

Sügavad punased, sinised ja lillad ning seda nii luksusliku sameti kui küütleva pitsi näitel – kalliskivitoonid on praegu väga kuum sõna!

Seotud lood:

Stiilne valge

Valgel on mitmeid varjundeid – elevandiluust õrna roosani – ja paljud staarid otsustasid eile just valge kleidi kasuks. Siin on meie lemmikud valged kaunitarid.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare