Uuri välja! See, millist aluspesu eelistad, ütleb sinu kohta nii mõndagiUuri välja! See, millist aluspesu eelistad, ütleb sinu kohta nii mõndagi
Shutterstock

Aluspesu on iga naise saladus, millest teab ainult tema ise ja tema kaaslane. See on nagu salajane identiteet, mida ta rõivastega varjab ja osa tema naiselikkuse müstikast, mis on avalikkuse pilkude eest varjatud.

See, millises stiilis aluspesu eelistada, sõltub naisest, tema riietusstiilist ja nõudmistest – kas see peab keha vormima? Kas sel ei tohi olla õmblusi? Olgu kuidas on, aga naise aluspükstevalik räägib palju ka nende kandjast – teisisõnu, see, kas naine eelistab mugavat või üliseksikat, puuvilla või pitsi, ütleb naise kohta nii mõndagi. Mida täpsemalt?

Sinu eelistus: poisiliku lõikega aluspüksid

Sa oled sportlik naine, kes kannab flirtiva kergusega välja igasuguse pesulõike, sealhulgas ka need aluspüksid. Oled vaba hingega naine, kes riietub enda pärast (sa ei püüa kellelelgi teisele sellega muljet avaldada) ja su stiil on samuti vaba – ja tõepoolest, milleks liiga palju pingutada?
Sinu sõbrad teavad, et sinu peale saab loota ja oled ka hea inimeste juht, kuna oled innovaatiline, karismaatiline, hea suhtleja ja sõbralik. Oled ka tuntud kui kõva töötegija, kes seab eesmärke, et neid saavutada.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare