VAATA KOLLEKTSIOONE: Piret Ilves jätkas kindlal kursil, Diana Arno rõhus kontrastideleVAATA KOLLEKTSIOONE: Piret Ilves jätkas kindlal kursil, Diana Arno rõhus kontrastidele
Foto: Madis Veltman

Eilse Tallinn Fashion Weeki lõpetas Piret Ilvese ja Diana Arno moeetendus, kus ühte show'sse mahtus kahe esmapilgul täiesti erineva disaineri looming.

Üllataval kombel on neil siiski ka päris suur ühisosa - vähemalt mis puudutab tugevat visiooni ja oma stiilile kindlaks jäämist.

Piret Ilves, kes võitis möödunud aastal Kuldnõela auhinna, jätkab endale omase minimalistliku joonega ning toob publikuni funktsionaalsetest rõivastest koosneva kevad-suvise kollektsiooni. Võrreldes eelmise kollektsiooniga on lõiked muutunud vabamaks, säilitades siiski selgelt piretilvesliku lähenemise - selged jooned ja äratuntavad lipsudetailid, mis olid sel korral sattunud ka näiteks õlajoonele. Less is more!

Diana Arno kollektsioon rabab stilistikaga - kiivrid, prillid, käe- ja jalakaitsed... Diana Arno peegeldab aega, mil me elame - rahvusvahelised konfliktid on mänginud trumbid kätte militaarselt agressiivsele stiilile, minimalistlikele joontele ja maskuliinsetele moelõigetele. Kollektsioon on tulvil kontraste, mis võimaldavad naistel siiski endaks jääda. Tugev ja võimukas, kuid samas pehme ning naiselik... See on segu erinevatest meeleoludest ja teemadest. Romantika ja futurism koos? Jah!


Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare