Vaata, millise lõikega teksapüksid istuvad sinu figuurile kõige pareminiVaata, millise lõikega teksapüksid istuvad sinu figuurile kõige paremini

Kui sina kuulud nende naiste hulka, kes otsib tundide kaupa kauplustest sobivaid teksaseid ja lõpetab ikka tühjade kätega, siis alusta uuesti. Kas sa ikka proovid neid paare, mis su kehakujuga tegelikult kokku sobivad?

Kui su keha on… liivakellakujuline
Eelista klassikalisi sirge lõikega (eelista laia säärt) teksapükse, millel on keskmine värvikõrgus – need salendavad sind õigetest kohtadest, kuid lubavad siiski su seksikatel kehakurvidel välja tulla.

Kui su keha on… pirnikujuline
Hoia eemale väga liibuvatest teksadest ja eelista kas klassikalisi või ka alt laienevaid teksapükse, mil on madal värvliosa ja mille alaosa tasakaalustab sinu puusakurve. Õiged proportsioonid on kõige alus.

Kui su keha on… volüümikas
Kui oled pluss-suuruses, siis eelista alati tumedat denimit ja pigem sirgelõikelisi pükse – mõlemad salendavad sind visuaalselt.

Kui sa oled… pikk ja peenike
Oleneb sinu stiilist, kuid sirgelõikelised püksid toimivad igal juhul. Võid oma jalgade sihvakust rõhutada ka skinny-teksade või miks mitte ka 70ndatest tuttavate alt laienevate eksemplaridega. Proovi erinevaid lõikeid!

Kui sa oled... poisiliku kehaga
Aeg kurve tekitada, naine! Keskmise värvlikõrgusega, alt kergelt laieneva lõikega püksid lisavad sulle just vajaliku annuse naiselikkust.

Seotud lood:

Kui sa oled… väga väike

Käid tavaliselt teksaseid otsimas hoopis lasteosakonnast? Sulle sobivad alt kergelt laienevad püksid (saad lisaks naiselikud kurvid!) ja kitsad püksid – proovi erinevaid värve ning kindlasti ära pelga kaunistustega teksaseid.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare