Vägev naine! Victoria Beckham pälvis erilise auhinna ning üllatas innustava kõnega


Vägev naine! Victoria Beckham pälvis erilise auhinna ning üllatas innustava kõnega
Victoria BeckhamPA Pictures/Scanpix

Endine tüdrukutebändi Spice Girls liige Victoria Beckham on tõeliselt inspireeriv naine, kes end moemaailma tippu üles töötanud. Pühapäeval pälvis ta selle töö ja vaeva eest ka auhinna, mis peaks julgustama naisi üle maailma enda unistuste nimel pingutama.

Moelooja Victoria Beckham võttis People's Choice auhinnagalal vastu moeikooni auhinna. Hoolimata sellest, et ta Spice Girlsi taasühinemisega kaasa ei lähe, et keskenduda oma brändile, vihjas ta kõnes mõningatele legendaarsetele bändi laulusõnadele.

44-aastane Beckham kostis laval laulusõnad "What you really, really want", mis on tuntud hittloost "Wannabe". "Ma olen alati endale öelnud, et ma unistaks suurelt ja siis veelgi suuremalt," kostis naine Californias auhinda vastu võttes. "Ma tahtsin näidata, et kui mina suudan seda teha, siis suudab seda igaüks. See, mis sa võid saavutada, võib olla piirideta. Ma ei saa parata – kui sa väga, väga seda tahad, eksole?" vihjas disainer innustavas kõnes ka Spice Girsile.

Foto: PA Pictures
Seotud lood:

Auhinna andis Beckhamile üle näitlejanna Amber Valetta, kes moeikooni auks ka tema loomingut kandis. Enda disainis säras ka Beckham ise, valides selga valge pükskostüümi.

Amber Valletta PA Pictures/Scanpix

Allikas: Daily Mail

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare