CATWALKI VIDEO | Hanna Korsar: disainerina on vormiriide kujundamine mõnus väljakutse, sest seal on palju piiranguidEesti Meremuuseum esitles kolmapäeval Lennusadamas külastusjuhtide uusi vormirõivaid, mille autorid on Eesti disainerid Hanna Korsar ja Kirill Safonov. Catwalk rääkis esitlusel Hanna Korsariga ja uuris, mis oli vormirõivaste juures suurimaks väljakutseks ning mida soovitab ta firmadele, et need ilusamad ja stiilsemad välja näeks.

Hanna Korsar tegi meremuuseumile tunnusesemed nagu siidist sallid, kikilipsud ja rinnarätid. Suurimaks väljakutseks peab Korsar projekti juures seda, et oli vaja mõelda, mida võtta või jätta. "On võimalik igasugu tunnusesemeid veel teha, kokkuvõttes oli vaja otsus teha ja tulemus tuli väga hea," sõnas disainer.

Hanna Korsar Foto: Jaanus Lensment

"Olen salamisi paljude vormirõivastega seotud, kus ei ole mänguruumi üldse. Mõned kangad võivad ka mängulised olla, aga seal on palju kitsendusi, mis disainerina sulle piiranguid loob," rääkis Korsar, et vormiriiete juures on kõige lihtsam mängida värvidega. "Silueti osas peab arvestama, et vormikandjad on väga erinevate figuuridega."

Seotud lood:

Vaata videost, mida peab Hanna Korsar vormiriide juures oluliseks ja mis on tema töös "käärideks"!

Meremuuseumi uued vormirõivad Foto: Jaanus Lensment


Hanna Korsar on omanimelise naiste rõivaste brändi loominguline juht, kelle käekirja iseloomustab õrn ja naiselik siluett, pehme värvikasutus ja kõrgmoele omased kaunistamise ja õmblemise võtted.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare