TOP 10 | Need on presidendi vastuvõtu läbi aegade kõige meeldejäävamad kleidid

 (8)

Vabariigi aastapäeva presidendi vastuvõtt pakub aastast aastasse arutelusid, kes on kõige stiilsem, meeldejäävam või suurim üllataja. EV100 vastuvõtu puhul vaatame ajast tagasi ning meenutame meeldejäävaid kleite, mis ohtralt kõneainet pakkunud.

Moeajakirjanike lemmik on igal aastal Heidy Purga, kes alati mõne uudse lõike või põneva värviga üllatab. Teine lemmik on Signe Kivi, kelle riietus ei jää tähelepanuta ka väljaspool pidulikke sündmusi.

Enam ei paku nii palju elevust Kristiina Ojuland, kes EV96 vastuvõttu jopet meenutavas lillas vorstipakendis väisas ja meedia lausa kihama pani. Samal aastal üllatas silmatorkavas roosas disainer Kriss Soonik.

Alatine silmapai on punapäine poliitik Keit-Pentus Rosimannus, kellele ideaalselt kollane värv sobib. 97.aastapäeva vastuvõtu üllatajad olid Olga Sõtnik ning Tanel Padari kaaslanna Kristel Mardisoo.

Seotud lood:

Kui 98.sünnipäeval tekitas vastuolulisi tundeid kunstnik Ürge Mäetamm, siis eelmisel aastal sai enim kõneainet aga galerist Olga Temnikova, kelle muidu lihtsa halli kleidi peal tõmbas pilke Tanel Veenre loodud ehe.

Vaata lähemalt videost!

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare