VIDEO | Siniste silmaalustega koletisest kauniks printsessiks: Brigitte Susanne Hunt tutvustab oma meigiharjumusiVIDEO | Siniste silmaalustega koletisest kauniks printsessiks: Brigitte Susanne Hunt tutvustab oma meigiharjumusi
Brigitte blogiTV3 / Kuvatõmmis

Teletäht ja tuntud raadiohääl Brigitte Susanne Hunt hakkab alati silma oma kauni välimuse poolest, aga peab tõdema, et ka tema teeb kodus läbi teatud protseduurid, et avalikkuse ees veatu välja näha.

Oma värskes videoblogi postituses tutvustab Brigitte Susanne Hunt oma igapäevast meigirutiini, mis kaotab sinised silmaalused ja muudab punase vaiba printsessiks. "Nüüd ma olen siis lõpuks ometi tõsiseltvõetav naissoost videoblogija, sest mul on oma meigirutiin üleval!" kommenteerib Hunt.

Meigi alla lisab raadiohääl niisutava kreemi: "Kuna ma kasutan mineraalpuudrit, on oluline, et oleks väga tugev niisutus all," ütleb Hunt, et kreem niisutab nahka nii, et puuder seda ei kuivata. Seejärel liigub naine silmade juurde, lisades peitekreemi. Igapäevaselt ta meigiga üle ei pinguta: "Mu silmarutiin ei hõlma igapäevaselt mingeid ripsmeid või pigmenti."

Kui oluline on meigipõhi? Milline on Brigitte igapäevane silmameik? Kuidas Brigitte enda siniseid silmaaluseid peidab? Vaata videot ja saa teada, kuidas sünnib Brigittest 5 minutiga tõeline printsess!

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare