Armastad armastust sõna otseses mõttes. Sul on raske leida oma hingesugulast, aga kui ta juba kord sinu teele satub, oled vägagi kompromissialdis ja astud suhtesse teadmisega, et tema kõrval soovid sammuda igavikku. Oled valmis kohandama end kaaslase vajaduste järgi.

Ambur

Oled tuntud kui tõeliselt vaba hing ja suhtes eelistad võtta raskusi kergelt – mõnele partnerile võib see tunduda kergemeelse suhtumisena, aga tõsi on see, et sa lihtsalt ei kannata tülisid. Annad parem ise järele ja mehe jaoks, kes eelistab surfata sinuga samal lainel, oled sa tõeline õnnistus.

Veevalaja

Sinu jaoks on kõige olulisemad sinu isiklikud eesmärgid ja suhtes olles ei ole sina kindlasti see, kes klammerduks või näitaks liigselt emotsioone välja. Ainus, mida sa oma partnerilt eeldad, on vabadus ja rahulik meel. Sinuga on hea koos olla, aga mehe jaoks, kes tahaks pigem rahulikult kodu mängida, sa ei sobi.

Kaalud

Armastad suhtes olemist ja harmooniat. Mehe jaoks oled sa suurepärane kaaslane, sest sa väldid iga hinna eest konflikte ja eelistad, et kodus valitseks rahu. Kahjuks tähendab see nii mõnelgi korral emotsioonide allasurumist, mis ühel hetkel võivad ebasobivas kohas plahvatada.

Vähk

Vähi südant on raske võita, aga kes korra sellega juba hakkama saab, on õnnega koos. Vähi tähtkujust naine annab endast kõik, et hoida suhet koos, ta teeb pidevalt väikeseid romantilisi üllatusi ja soovib kogu hingest, et tema kaaslasel oleks kõik hästi.

Kaksikud

Nagu tähtkujugi ütleb, on sinus kaks poolt ehk oma partneri jaoks oled sa üllatusi täis – ühel hetkel on sinuga lihtne läbi saada, teisel hetkel on kallimal tunne, et ta ei tee sinu meelest mitte kunagi mitte midagi õigesti. Keeruline!

Kaljukits

Sinuga sobib kokku ainult mees, kes on sinuga sarnaselt äärmiselt pühendunud oma eesmärkidele ja teie suhtele. Kuna sa näed ise igapäevaselt oma karjääriga palju vaeva ja sarnast suhtumist rakendad ka oma suhtes, ei tule sinu jaoks kõne allagi, et kaaslane samamoodi ei pingutaks.

Sõnn

Sinu puhul kehtib kindlasti ütlus – saad seda, mida annad. Eeldad, et kallim kohtleks sind kui printsessi ja kannaks sind kätel. Kui ta seda teeb, vastad sa hea meelega sama ja saategi elada tõelises harmoonias. Kui sa aga tunned, et latti on allapoole lastud, peab su kaaslane vastamisi seisma kohutava tormiga.

Jäär

Oled domineeriv ja suhtes olles vajad pidevalt nii vaimset kui füüsilist stimulatsiooni, et igav ei hakkaks. Sinu kõrvale ei sobi mees, kes ei suuda konflikte lahendada või sinusuguse keerulise isiksusega hakkama saada. Jah, sinuga on suhtes raske, aga kui sa oled kellessegi armunud, panustad sa maksimaalselt.

Neitsi

Aina keerulisemaks läheb. Neitsist naise näol on tegu täieliku perfektsionistiga, kes ootab sama ka oma partnerilt. Eeldad, et mehel on sinuga samasugused soovid ja kui ta kaldub sinu mõeldud kursilt kõrvale, on tüli majas.

Skorpion

Oled kirglik ja eriti peegeldub see voodielus, aga meestel on sinuga oi-oi, kui raske. Kes iganes on sulle silma peale pannud, peab oma koha sinu kõrval välja teenima ja sa ei tee seda mitte kellegi jaoks kergeks. Pigem lisad vunki juurde, veendumaks, et mees on tõesti sinu vääriline.

Lõvi

Kõige raskemate iseloomuomadustega sodiaagimärk. Armastad tähelepanu keskmes olemist ja kui sul tekib suhtes tunne, et sa pole oma kaaslase jaoks igas mõttes number üks, siis hoidke alt – sellest saavad kõik teada. Sa ei anna enam asu. Ka tülides ei anna sa järele – sa lihtsalt tead, et just sinul on õigus. Kuid kui sa armastad, on sinu kirg ja tunded tõelised ja paned mehe enda kõrval tundma imeliselt.

Allikas: Thought Catalog

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid