Kumbki teist ei pea olema eriline romantik, aga kui nahistamine toimub enamasti linade vahel ja pimedas, siis palun – tehke kasvõi ükskord midagi erilisemat. Meil siin Eestis on ju nii imelised päikeseloojangud. Leidke mõni eraldatud kohake ja... andke minna!

Osta endale kollane sekspesu

Kollane, mitte punane või must!? Jah, mis värvidest oleks veel suvisem ja kui sul on juba eelnevast kuumalainest pruunikam jume, siis see vaatepilt ei jäta sind küll külmaks ja ammugi mitte veel sinu kallimat. Burleskitantsija ja ärinaine Dita Von Teese on öelnud kuldsed sõnad: „Pesu ei tähenda meeste võrgutamist, vaid naiselikkuse omaksvõtmist.

Pane oma sekslelud korraks sügavkülma

Enne uuri muidugi välja, kas sinu konkreetne mänguasjake kannatab sellist temperatuuri. Kui jah, siis las ta olla natuke aega sügavkülmas. Võta ta välja, kui teil asjaks läheb – te ise olete kuumad, naudingut pakkuv asjake on jääkülm ja kombo sellest kõigest on vägagi erutav.

Jääkuubikud, mahlakuubikud... Mida märjem, seda parem!

Valmistu ette mõnusaks seksiseikluseks sellega, et paned sügavkülma eelnevalt jääkuubikuid või miks mitte üllatada nii ennast kui ka oma kallimat ja valmista ette hoopis mõned mõnusad mahlakuubikud. Külm, karge apelsinikuubik teie mõlema suus, samal ajal kui te ennastunustavalt suudlete... No kas saab veel paremaks minna?

Katsetage erinevaid poose, kus teie ülejäänud kehaosad võimalikult vähe kokku puutuvad

Kõlab imelikult, sest seks võiks ju olla selline intiimne kaisutamine? Kui suvel on toas palav ja te olete mõlemad kogu aeg nagunii higised ja kleepuvad, võib seegi oleks seksiisule kriipsu peale tõmmata. Lähenege loominguliselt – koerapoos, külili... variante on küll ja veel.

Kui te ei saa sõita koos pikemale puhkusele, pange tööle oma kujutlusvõime

Tehke tuba hämaraks, pange YouTube’st mängima mahedad ookeanihelid ja kujutage ette, et olete seksikal rannapuhkusel. On aeg rollimänguks! Ehk on tema ärimees, kes tuli Hawaiile auru välja laskma just sel ajal, kui sina tulid sõbrannadega seiklusi otsima? Rollimängudel võiks aeg-ajalt olla koht igas paarisuhtes.

Söötke teineteisele sensuaalselt arbuusi

Mis küll saab arbuusi söömises sensuaalset olla, mõtled sa kindlasti. No aga oled sa proovinud oma kallimale külma arbuusi sööta? Tõenäoliselt mitte. Kui mahl peaks mööda tema lõuga alla nirisema, on aeg käiku lasta oma vallatu keel. Kes teab, millise ulaka seikluseni selline ulakas limpsimine veel viia võib!

Allikas: X One Cole

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid