Haruu

Nimi Haruu tuleneb hundist. Haruu on karja juht, kes taaselustab meie meeltes teadmise, kui oluline on kuulata oma sisehäält. Juba muistsete indiaanlaste jaoks oli hunt püha loom, kes esindab spirituaalsust ja head vaistu. „Nõnda püüdleme ka meie oma kollektsiooniga selle poole, et luua igasse päeva mõtestatud tooteid, mis kandes looksid rahulolu nende kandjatele, oleksid inspireeritud loodusest ning ajatust stiilist ja tooksid kandjale rõõmu rohkem kui hetkeks,“ selgitab Haruu brändi filosoofiat.

Haruu

Haruu kollektsioonis olevad rõivad ja aksessussuaarid on disainitud ning õmmeldud Eestis, väikestes õmbluskodades. Kollektsiooni kuuluvad unisex lasterõivad, rõivad naistele ning elustiili tooted, mille seas on nii igapäevased aksessuaarid kui ehted. „Oma toodete loomisel peame oluliseks materjale ning nende tootmise kvaliteeti. Tallinn Fashion Weeki raames saab näha kollektsiooni, mis on inspireeritud loodusest ning aeglase elustiili konspetsioonist,“ avaldab bränd, mida kõike moelaval näha saab.

Haruu

Haruu usub, et teadlik ning jätkusuutlik elustiil on oluline ka paljudele teistele inimestele meie ümber: „Soovime sellest kantud elustiili ning väärtuseid kanda edasi ning koos kasvada, kogeda.“

Piletid 21. oktoobril toimuvale moeetendusele on saadaval SIIN.

Jaga
Kommentaarid