Seerum, mis toob esile tõelise ilu

Eucerin on välja töötanud uhiuue Anti-Pigment jumet ühtlustava seerumi, mis aitab sinu nahal särada ning toob esile inimese naturaalse olemuse, et saaksid sotsiaalmeedias näha välja sama hea kui kõikidel teistel hetkedel, mil kaameratega nutiseadmeid parasjagu käepärast ei ole.

Seerum sobib suurepäraselt kõikidele nahatüüpidele ning imendub kiiresti, andes nahale hetkega klaari ja loomulikult särava jume. Seerumi peategelane ehk tiamidool on Eucerini poolt patenteeritud ja kliiniliselt testitud koostisosa, mida arendati kümme aastat ning mille puhul on nii kliiniliselt kui dermatoloogiliselt tõestatud, et see aitab vähendada pigmendilaike, aga ka ennetada nende taastekkimist.

Ent kuidas seerumit ikkagi kasutada? Selle võib ilma suurema vaevata lisada oma igapäevasesse näohooldusrutiini: kasuta seerumit pärast naha puhastamist kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Seejärel kanna nahale sobiv päeva- või öökreem ning hommikuti ära unusta kindlasti ka päikesekaitsekreemi. Seerumi kasutamine ei käi kellelegi üle jõu – see on lihtne ning esimesed tulemused on juba märgata vaid paari nädalaga.

Ilus nahk algab seestpoolt

Ehkki naha tervisliku seisundi ja väljanägemise parandamisel on väga oluline roll kvaliteetsetel näohooldustoodetel, ei saa üle ega ümber igapäevaharjumustest ehk sellest, kui palju sa enda eest tegelikult hoolitsed – seda põhjusel, et nahk peegeldab samuti ilma filtrita ehk autentselt seda, mis on „peidus pinna all“ ehk mis organismis tegelikult toimub.

Et enda eest hoolitsemine ja tervislik eluviis on üks tervik, on siin sulle viis lihtsat nippi, kuidas oma naha seisundit lihtsate harjumuste abil tõhusalt parandada:

1. Võta näohoolduse abil aega iseendale. Naha eest hoolitsemine ei pea olema tüütu kohustus, vaid võib olla puhas nauding: võta endale mõnusalt peegli ees aega, puhasta ja niisuta hoole ja armastusega. Niiviisi saavad tooted pikemalt mõjuda ning tunned end oma nahas koheselt paremini, kuna oled midagi olulist parema enesetunde nimel ära teinud.

2. Premeeri end kosutava näomassaažiga. Näohooldustoodetel on veelgi tõhusam mõju, kui aitad nendel nahka imenduda masseerimise abil. Samuti aitab näomassaaž lõdvestada näolihaseid, vähendada stressi ning parandada naha üleüldist väljanägemist.

3. Alusta päeva näojoogaga. Jah, sa lugesid õigesti – kuna just näojooga võib vähendada kortsude teket ning ära hoida naha enneaegse lõtvumise, võiks sellest saada sinu uus igahommikune harjumus. Kui sa kannad trenni tehes hoolt oma ülejäänud keha eest, siis miks mitte teha sama ka näolihastega?

4. Iluuni eksisteerib päriselt! Magamise ajal taastub sinu nahk päevasel ajal teda mõjutanud kahjulikest teguritest nagu UV-kiirgus, saastunud õhk, rasu või muu mustus. Seetõttu on väga oluline nahka enne magamaminekut puhastada ja niisutada, kuna vastasel juhul võivad kahjulikud bakterid nahka ärritada ning tungida sügavamale, põhjustades põletikke või ummistusi. Pikk uni on ilusa naha võti: maga igal öösel vähemalt 7–8 tundi ning loo endale püsiv unerutiin, millest kinni hoida – sinu nahk on sulle selle eest väga tänulik.

5. Tervislik toit tagab särava naha. Lisaks stabiilsele kehakaalule ja paremale enesetundele aitab tasakaalustatud toitumine parandada naha seisukorda. Seetõttu on väga oluline, et sööksid igapäevaselt puu- ja köögivilju, mis on täis kasulikke vitamiine ja mineraalaineide. Vähemalt sama oluline on juua piisavas koguses vett – võiksid tarbida umbes 6 klaasi ehk 2,5 liitrit vett ööpäevas. Et nahk peegeldab ülejäänud organismi seisukorda, hoidu liigse alkoholi ja suhkru tarvitamisest, kuna viimane võib tugevalt mõjutada naha elastsust ning viia erinevate põletike tekkeni. Alkohol seevastu viib organismist vajalikud ained ja vedeliku välja ning põhjustab seetõttu nahakuivust. Seega on meie igapäevasel toidulaual naha seisukorra parandamise juures mängida väga oluline roll – oled ennekõike see, mida sööd!

Jaga
Kommentaarid