Üks Harry 44-aastane fänn ütleb, et kahekümnendad olid tema elu parimad aastad ning Harry on see, kes oma muusika ja kontsertidega ta sellesse aega tagasi viib. „Olles abielus, kasvatades lapsi, võid end ära kaotada. Harry on toitnud seda poolt minust, kes ma olin ja kes ma tegelikult olen siiamaani.“

New Yorkis toimunud Harry Stylesi kontserti külastas 20 000 inimest ning tegemist oli tõelise tantsupeoga. Mitmed neljakümnendates kontserdikülastajad ütlevad, et neil ei ole igapäevaelus võimalust end litritega üle kallata, ent Harry Stylesi kontserdil ei pea end tagasi hoidma. Tegemist on mehega, kellele on omistatud jaggerilik seksapiil ja bowielik stiil- vikerkaaretoonides litrid ja treenitud kõhulihased, tätoveeringud ja pärlkõrvarõngad.

Harry Styles


Aprillis esines Harry Coachella festivalil koos 57-aastase Shania Twainiga, esitades koos loo „Man, I Feel Like a Woman!“, lugu mida Harry lapsepõlves autosõitudel kuulas.


Harry Styles’i pruudidki on olnud temast vanemad. Nende hulgas ka tema praegune girlfriend režissöör Olivia Wilde (38). Paljude fännide meelest on see näide sellest, et ka 28-aastane mees võib pidada seksikaks just 40ndates naisi.

Tundub, et Harry Styles’i naisi ülistavad laulutekstid ja šarm kõnetab nii teismelisi tüdrukuid kui ka küpseid naisterahvaid.

Allikas: Vogue

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid