Foto hakkas peagi internetis levima ja kuigi paljud kiitsid daami siledat nahka, sära ja enesekindlust, jagasid teised ka oma kahtlusi ja nõudsid, et ta tunnistaks, et on ilukirurgi noa all käinud. „Ma austaksin seda postitust palju rohkem, kui kirjutaksite, et teie ilukirurg tegi suurepärast tööd ja teil on õnn seda kõike endale lubada,“ kommenteeris üks Stewarti jälgija.

„Ära kaitse oma ilu!“

Telestaar vastas kommentaaridele, kus jäi endale kindlaks – kõiges on „süüdi“ õige nahahooldusrutiin ning tervislik eluviis. „Need on kolm selfie't, mille tegin. Esimesel nägin kõige parem välja, kuid mu nahk näeb neil kõigil suurepärane välja. Siin ei ole ühtegi filtrit ning facelift'i (näo tõstmist – toim) pole teinud,“ kirjutas Stewart postituse pealkirjas.

Peagi asusid teda kaitsma kosmeetikabrändi Mario Badescu esindaja ja meigikunstnik Kristofer Buckle. „Aitäh, Martha! On imeline oma naha eest hoolitseda!“ kommenteeris Badescu esindaja.

„Ära kaitse oma ilu! Iga kord, kui olen sulle meiki teinud, on ka mulle muljet avaldanud su ilus nahk,“ kirjutas Buckle.

allikas: harpersbazaar.com