Näitleja Henessi Schmidt korraldab heategevusliku minifestivali, mis kannab nii harivat kui ka meelelahutuslikku eesmärki
Näitleja Henessi Schmidti eestvedamisel toimub 15. aprillil Fotografiska Tallinnas esmakordselt heategevuslik minifestival One World. Terve päeva vältav sündmus kannab nii harivat kui meelelahutuslikku eesmärki.

Festivalil on põnevad loengud ja ainulaadsed õhtusöögid. Sellele järgneb suur muusikapidu. Sündmuse kogutulu annetatakse heategevuseks organisatsioonile Little Bridge Foundation. Viimane loob jätkusuutlikult heategevussüsteemi, et arengumaades inimeste eluolu loodussõbralikul viisil edendada.

Päev algab loengute ja töötubadega, kus räägitakse olulistest teemadest nagu kliimamuutus, olemasolevad rohelised lahendused, pärimused ja loodustunnetus. Loengud ja töötoad on kõigile tasuta.
Suurele maailmamuusika peole eelneb Fotografiska peakoka Peeter Piheli 3-käiguline õhtusöök, mis on inspireeritud Aafrika rütmidest ja maitsetest. Linna ühe parima vaatega restoranis kuuleb toidu kõrvale Aafrika muinasjutte, mida esitab Polina Tšerkassova.

Maailmapeo esinejate nimekiri on Eesti muusika esikahuritest tulvil. Erilist kontserti on oodata Genkalt koos Ghanast pärit esilauljaga bändist GJ & The Evocations. Artistide esituses kõlavad Genka lugudest tehtud aafrikahõngulised versioonid.
DJ-puldis keerutavad plaate NOËP, Sander Mölder, Heidy Purga, Disco Tallinn DJ’d Widenski ja Tom Lilienthal ja Henessi Schmidt.
Rohkem infot leiad SIIT.