Terviseturism on viimastel aastatel muutunud üha populaarsemaks valikuks paljudele inimestele, kes soovivad saada kvaliteetset iluteenust taskukohase hinnaga. Siiski tekitab terviseturism veel paljudes ärevust ja hirmu, sest sukeldutakse n-ö teadmatusse. BodyMed on Eesti ettevõte, kes kannab hoolt selle eest, et sinu unistused täituksid turvaliselt ja taskukohase hinnaga.

Suurim hirm, mis inimestel välismaiste protseduuridega kaasneb, on teadmatus. Kodumaa kontekstis teame üsna hästi, millistesse kliinikutesse minna ja milliste arstide poole pöörduda, olgu protseduuriks ilulõikus või hammaste valgendamine. Info leidmine erinevate teenusepakkujate kohta on küllaltki lihtne ja ei pea muretsema, et millestki valesti aru saame. Välismaale minemine võib aga veidi riskantsem tunduda.

Välisriiki minnes on alati mure, kuidas olla kindel, et valitud kliinik pakub päriselt kõrgetasemelist teenust ning ravi, mis on ohutu ja tõhus. Teame ju hästi, et kõike, mida internetis näeme, ei maksa uskuda, ja välismaiste kliinikutega saamegi peaasjalikult interneti vahendusel ühendust võtta.

Kontrollitud Istanbuli kliinik on tõeliselt luksuslik.

Millega tegeleb kontrollettevõte?

Siinkohal tulebki mängu Eesti ettevõte BodyMed. BodyMed on Eesti ainuke kontrollettevõte, kes tegeleb Istanbuli ilukliinikute kontrollimisega. Kontrollettevõtte roll seisneb selles, et käiakse tunnustatud spetsialistidega Türgis kohapeal hindamas erinevate kliinikute taset, vähendades nii terviseturistide riski.

Siinkohal on oluline ära märkida, et tegemist ei ole vahendajatega, kes lõikavad oma klientide pealt kasu, vaid ettevõttega, kes on inimeste turvalisuse ja tervise võtnud enda südameasjaks. Kontrollettevõte ei küsi klientide käest lisatasusid. Nad edastavad kontrollitud kliinikute kontakte ja pakkumisi, kuid hind on kliendile sama mis juhul, kui ta võtaks ise kliinikuga ühendust. Nagu nimigi ütleb, tegeleb kontrollettevõte kontrollimisega ja selle eesmärk on inimeste heaolu.

BodyMedi pakutav teenus hõlmab kõike alates kliiniku tegevusloa ja litsentsi kontrollimisest kuni töötajate kvalifikatsiooni ja kogemuste hindamiseni. Lisaks sellele kontrollitakse ka kliinikute vahendite ja seadmete kvaliteeti, et tagada nende vastavus standarditele. BodyMed ei kiida heaks ega soovita ühtki kliinikut, mille teenuseid ise ei kasutaks.

Mida teeb BodyMed?

  • Kontrollib Türgis asuvate ilu- ja hambakliinikute taset ja legitiimsust.

  • Toetab ja nõustab kliiniku valimisel.

  • Aitab vajadusel kliinikuga suhelda.

  • Ei võta klientide käest vahendustasusid.

  • Seisab oma klientide heaolu ja turvalisuse eest.

  • Aitab korraldada kõike reisiga seonduvat alates lendudest ja majutusest ning lõpetades trasnfeeridega.

  • Pakub 24/7 tuge.

Triinu kogemus

„Mina käisin Türgis hambakliinikus ja olen teenusega väga-väga rahul. Lisaks sealsele esmaklassilisele teenindusele ja luksusele oli Türgis käimine ka rahakotile kordi sõbralikum. Kui Eestis hinnapakkumist küsisin, sain vastuseks 30 000 eurot, Türgis maksin koos lennupiletitega kõige eest 5000 eurot.

BodyMed tegi kogu teekonna minu jaoks väga mugavaks see oli nagu puhkusereis, mille käigus sain ka kaunima välimuse. Nende korraldustiim hoolitseb absoluutselt kõige eest, sina pead vaid õigel ajal õiges kohas olema. Lennujaamas võttis mind vastu autojuht, kes sõidutas mu kliinikusse ja reisi lõppedes viis tagasi lennujaama. Kliinikus ootas mind ees tõeline luksus ja super teenindus. Kogu see kogemus oli unustamatu.“

Miks just Türgi?

BodyMed on oma tegevuse suunanud just Türgi kliinikutele, sest see on koht, kus terviseturism on väga levinud ja tänu sellele ka väga arenenud. Türgis suudavad kliinikud pakkuda suurepärast teenust taskukohase hinnaga, mis tähendab, et kellegi unistused ei pea jääma rahakoti suuruse taha kinni.

Olgu teadlikult või alateadlikult, aga millegipärast seostavad inimesed kallimat hinda tihtipeale parema teenuse või tootega. Eks paljude asjade puhul peab see ka paika, kuid terviseturismi puhul kindlasti mitte. Suurel osal meist tekib viiekordsest hinnavahest kuuldes pähe ilmselt mõte „Järelikult ei tehtud korralikku tööd“. Tegelikkus on sellest aga väga kaugel.

Põhjus, miks Türgis suudetakse pakkuda esmaklassilist teenust taskukohase hinnaga, on see, et tegemist on suure riigiga, kus iluteenuste turg on mitmeid kordi suurem. Terviseturism on Türgis väga populaarne ja väga hästi arendatud haru. Lisaks investeeritakse sinna tohutu hulk raha, tänu millele saab kasutada tipptehnoloogiat.

Alusta oma iluteekonda siit

Selleks et alustada teekonda ilusama ja enesekindlama iseendani, võta ühendust BodyMedi spetsialistidega:

Telefon: +372 54410004

Email: info@bodymed.ee

Või vaata lähemalt kodulehelt bodymed.ee.

Jaga
Kommentaarid