Esikohal on mugavus ja elegants

20-30 aasta vanuseid Rosme Lingerie katalooge vaadates on näha, et tooted erinevad tänasest valikust märkimisväärselt. Veel 20 aasta eest oli Rosme aluspesuvaliku hulgas väga vähe tugikaarteta rinnahoidjaid, ka suuruste ja värvivalik ei olnud väga lai. Tänapäeval on tendentsid aga muutunud ja naised on jäika vormi säilitavad rinnahoidjad vahetanud mugavate, tugikaarteta rinnahoidjate vastu.

Rosme Lingerie 2006. aasta tugikaarteta rinnahoidja kollektsioon

Naiste jaoks on oluline, et aluspesu oleks nagu teine nahk. Mugavus ja hea enesetunne on kvaliteetse rinnahoidja alus.

Olulisimaks visuaalseks erinevuseks kaasaegsete tugikaarteta rinnahoidjatega võrreldes on korvi kuju, mis oli varem veidi koonuse kujuline. Olemasolevad moetendentsid nõuavad aga loomulikku, ümarat rinnakuju, mida on õmmeldud korvidega rinnahoidjate puhul võimalik saavutada detailide kuju korrigeerimisega.

Aja jooksul on muutnud ka kasutatavad materjalid, liigutakse suurema mugavuse poole. Selleks, et ka suuremate rindadega naistele maksimaalset mugavust tagada, on näiteks välja töötatud polsterdatud õlapaeltega, laiema elastse kummiga, õhemate rinnahoidja külgede ja rohkem kaetud dekolteepiirkonnaga rinnahoidjaid.

Meile, naistele, meeldib muuta riietumisstiili. Ja stiil algab kindlasti juba aluspesu valimisest – täna soovin mugavat tugikaarteta rinnahoidjat, homme aga kujukat, tugikaartega push-up rinnahoidjat. On väga hea, et vastavalt oma valitud stiilile saan valida erinevat tüüpi aluspesu vahel.

Lelde, Rosme Lingerie klient

Täna on Rosme tootevalikus peaaegu 20 erinevat tugikaarteta rinnahoidja mudelit. Uued mudelid tagavad efektiivse toe ja kuju püsivuse ka ilma tugikaarteta. Meie toodete hulgast võib leida rinnahoidjaid noortele tüdrukutele, bralette-rinnahoidjaid, õmmeldud korvidega rinnahoidjaid klassikaliste või polsterdatud õlapaeltega, vormitud korvidega rinnahoidjaid, puuvillaseid rinnahoidjaid ning ka vormitud spacer materjalist rinnahoidjaid.

Vähem tuntud spacer materjal on loodud erilise tehnoloogia abil, mis lisab kangale kerge polsterduse. Spacer materjal luuakse kahekordsest õhukesest kangast, mis on ühendatud vahelõimega. Kanga keskmine kiht tagab õhuringluse, pealmine ja alumine kiht aga juhib välja niiskuse ja soojuse. See tähendab, et kangas on kerge, hingav ning lisatud polsterdus annab sellele ka teatud mahu. Sellisest materjalist aluspesu sobib igale naisele, kes soovib head vormi püsimist. Sobib suurepäraselt ka sooja ilma või füüsilise aktiivsuse korral, tagades, et rinnad aluspesus ei higista.

Varem ei suutnud ma ette kujutada, kui mugav võib olla tugikaarteta rinnahoidja. See pakub vastavat rinna kuju püsimist ja laseb unustada naha hõõrdumise, tugikaarte ebasobiva kõveruse ja muud ebamugavad olukorrad.

Vita, Rosme Lingerie klient

Rosmel on aastatepikkune kogemus ergonoomilise ja esteetilise aluspesu loomises. Tänu kvaliteedikontrollile ja kvaliteetsetele materjalidele vastavad meie tooted Euroopa tootmisstandarditele. Täna suudavad vaid mõned üksikud tootjad pakkuda täielikult Euroopas valminud tooteid, alates materjalidest kuni valmistoote endani. Rosme on üks sellistest.

Koos uute toodete, materjalide ja muutustega moetendentsides levivad ühiskonnas tihtipeale ka mitmesugused müüdid. Siiski tuleb ära märkida, et ei ole tõestatud, et konkreetne rinnahoidja tüüp või mõni muu riideese võiks soodustada rinnavähi või muude haiguste arengut.

Rosme uutes kollektsioonides on edukalt ühendatud peen disain ja funktsionaalsus. Elegantsetest pitsidest kuni puuvilla lihtsuseni – pakume laia materjali- ja disainivalikut, mis vastab igale maitsele. Konstruktsiooni iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et see vastaks uuematele trendidele ja tagaks tõelise mugavuse.

Valikuga saad tutvuda meie e-poes www.rosmelingerie.com.

Jaga
Kommentaarid