Rannahooaeg on tulemas ja paljud meist sooviksid päikese võlusid nautida ilma, et peaks oma punetava ja vistrikulise bikiinipiirkonna pärast muretsema. Siinkohal tuleb appi BioMD sissekasvanud karvade vastane emulsioon, mis ka päriselt toimib ja aitab probleemi vastu võidelda. Toode pälvis tänavu ka Buduaari Ilulemmik 2023 auhinna.

BioMD on spetsiaalselt välja töötanud karvade sissekasvamise vastase emulsiooni Ingrow Gone. Kreem eemaldab juba sissekasvanud karvad, vähendab nende tekkimist ning vähendab vahatamise ja raseerimise käigus tekkivat punetust ja löövet.

Ingrow Gone emulsioon toimib kahel viisil:

  1. Aitab juba sissekasvanud karvu eemaldada ning vähendada punetust ja ärritust.

  2. Samuti aitab see karvade sissekasvamist ennetada ning vältida.

Ingrow Gone toimib lihtsal viisil aidates naha alla kinni jäänud karvadel pinnale tungida ning vähendades sellega seoses tekkivat punetust ja löövet. Emulsioon aitab puhastada ja rahustada punetavad ja ärritunud poorid, muuta naha pehmemaks ja seda rahustada jättes naha pehmeks ning klaariks.

Eemalda sissekasvanud karvad ning enneta nende tekkimist BioMD Ingrow Gone abil ja naudi muretult rannailma bikiinipiirkonna ning punetavate jalgade pärast häbenemata.

Jaga
Kommentaarid