• Alates 1. septembrist pikendatakse markide Range Rover, Defender ja Discovery garantiid kolmelt aastalt viiele või 150 000 kilomeetrile, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

  • Garantii hõlmab kõiki Range Roveri, Defenderi ja Discovery mudeleid, sealhulgas kerg- ja pistikhübriidid.

  • Garantii kehtib kõikidele mudelitele üle Euroopa ja selle eesmärk on optimeerida klientide omanikukogemust, viies nimetatud margid samale joonele Jaguariga.

  • Garantii raames saavad nimetatud mudelite omanikud alates 1. septembrist kasutada ka viieaastast InControl Remote'i ühenduvust.

Lisaks saavad Range Roveri, Defenderi ja Discovery kliendid nautida InControl Remote'i ühenduvust viie aasta või 150 000 kilomeetri jooksul, mis pakub täiendavat mugavust ning korraldab abi hädaolukorras.

Laiendatud juurdepääs InControl Remote'ile võimaldab klientidel oma sõidukiga vaevata ja intuitiivselt suhelda isegi pikkade vahemaade tagant. Nutitelefoni rakenduse abil saab vaadata, palju on autos kütust järel, jälgida aku laetust ning näha, kas auto uksed ja aknad on suletud või avatud. InControl Remote optimeerib ka maanteeabi ja teeb vajadusel automaatselt hädaabikõne.

Kolmeaastane garantii on autotööstuses standardiks, nii et viieaastase garantii poliitika kehtestamine tagab, et Range Rover, Defender ja Discovery astuvad oma klientide jaoks sammu edasi. Alates 1. septembrist 2023 kehtib nimetatud markide kõikidele mudelitele uus, viieaastane garantii, sealhulgas kerg- ja pistikhübriididele.

Uus garantii tähendab, et JLR-i markide kliendid saavad nüüd nautida sama kaitsetaset viie garantiiaasta jooksul, mis kehtib Jaguari mudelitele juba alates 1. juulist 2022.

Senise lubaduse pikendamise eesmärk on täiustada klientide ja omanike teeninduskogemust garantiiajal, võimaldades nii erakasutajatel kui ka ettevõtetel läbipaistvalt arvutada hooldus- ja ülalpidamiskulusid pikema perioodi jooksul.

Uus, viieaastane garantii täiustab omanikukogemust ja tõotab avaldada positiivset mõju Range Roveri, Defenderi ja Discovery mudelite jääkväärtustele. See omakorda teeb lihtsamaks kasutatud sõidukite müügi. Pikemas perspektiivis alandab kõrgem jääkväärtus omamiskulusid, soodustades konkurentsivõimelisemaid liisingu- ja finantstingimusi.

JLR-i Euroopa piirkonna direktor Dmitri Kolchanov ütleb: „JLR-i uue, viieaastase garantii kasutuselevõtuga kogu Euroopas näitame veelgi pühendumust oma toodete kvaliteedile ja usaldusväärsusele ning keskendumist klienditeeninduse tipptasemele. Meie tulevikuvisioon kaasaegsest luksusest on täielikult kliendikeskne ja see peaks tähendama täiendavat meelerahu kõigile, kes kaaluvad Range Roveri, Defenderi või Discovery soetamist.“

JLR-i viieaastane garantii hakkab kehtima kõikidel Euroopa turgudel alates 1. septembrist, tõstes teenuse kvaliteeti kogu kontinendil.

Jaga
Kommentaarid