Aastaid tagasi oli minu vaimne tervis väga kehvas seisus, mistõttu otsisin kõigepealt abi ärevuse, unetuse ja tööga seonduva stressi leevendamiseks. Olin internetist lugenud palju müstilise CBD-õli raviomaduste kohta, ma olin sellest lummatud ja tahtsin seda kindlasti proovida. Tundus, et tegemist on imelise loodusliku tootega, millel on retseptiravimitega võrreldes pea olematud kõrvalmõjud.

Kahjuks ei olnud sel hetkel kanepiõli isegi veel Eestis saadaval. Otsisin ka välismaistest internetipoodidest, kust seda põnevat õli tellida, aga ka Eestisse saatmine ei olnud siis veel võimalik. Olin äärmiselt rõõmus, kui kohalikku, Hiiumaal toodetud Zen Native CBD-õli hakati lõpuks müüma ja tarnima ka Eestis.

Igapäevane elu valu ja hirmuga

Kanepiõli puhul räägitakse tihti selle positiivsest mõjust just ärevuse, stressi ja uneprobleemide korral. Selle vastu sain ka tilkadest tohutut abi ja arvasin, et nüüd jääbki õlipudel vajadusel stressimaandajaks.

Mõni aeg hiljem tekkis mul aga rinnast käeni väga-väga tugev valu. Käisin korduvalt arstide juures ja mulle tehti lugematu hulk analüüse ning uuringuid. Arstidelt ma abi ei saanud ja vastus oli alati üks: minuga on kõik korras ja keegi ei tea, miks mul nii valus on.

See oli väga frustreeriv aeg, kus igapäevaselt tundsin tugevat valu ja elasin teadmatuses, mis mul viga on. Lisaks valule tekitas teadmatus ka hirmu ja ärevust, mis mõjus jälle mu vaimsele tervisele väga rusuvalt.

Uuringus osales 253 inimest ning 71% neist leidis pärast õli proovimist, et see on hea ravialternatiiv valu vastu. Lisaks vastas 68% osalejatest, et CBD-õli kasutamine valu vastu aitas neil vähendada valuvaigistite võtmist ilma mingite kõrvalmõjudeta.

Looduslik eliksiir, mis aitas naasta normaalse elu juurde

Kuna ma ei taha kergekäeliselt võtta sünteetilisi ravimeid või valuvaigisteid, olen alati esimesena otsinud abi looduslikust CBD-õlist, mis on mind juba varemgi nii palju aidanud. Olin lugenud, et lisaks ärevuse ja unetusele aitab kanepiõli leevendada ka põletikku ja kroonilist valu.

Kui ärevuse ja uneprobleemide korral olin õli kasutanud seespidiselt, siis valu vastu otsustasin proovida seda keha peal välispidiselt. Mõeldud-tehtud, määrisin siis õli endale rinnast kuni käeni igal õhtul ja jäin selle toimele lootma.

Esialgu vähenes valu järk-järgult, kuni ühel päeval valu enam ei olnud. Ma olin tõsiselt hämmingus, kui hästi see mõjus. Valu oli mu elu täiesti enda alla matnud ja veel praegugi olen nii tänulik selle eest, et CBD-õli aitas mul taas naasta normaalse igapäevaelu juurde. Lisaks sain lahti valust tingitud hirmust ja ärevusest, mis oli mu pea kohale halli pilve toonud.

Zen Native Full Spectrumi CBD-õli Hiiumaa kasvatuses

Abivahend ka muu jaoks

Nüüdseks olen kasutanud 30% CBD-õli juba ligikaudu neli aastat ning siiani kasutan seda nii muude valude kui ka ärevuse leevendamiseks. Soovitasin seda õli proovida isegi oma emal, kes oli kimpus uneprobleemidega. Nädal hiljem juba saingi emalt kõne: „Tead, see sinu ABC-õli on ikka suurepärane abivahend hea une jaoks.“ (Ta siiski mõtles CBD-õli.)

Olen hiljem ka mitmelt tuttavalt kuulnud, kuidas CBD-õli on neid aidanud. Kõige meeldejäävam lugu on sõbrannalt, kellel olid väga tugevad migreenihood. Ta hakkas kasutama CBD-õli ja umbes kuu möödudes oli kanepiõli suutnud teha seda, mis retseptiravimitel ei õnnestunud – tema migreenihood vähenesid ja tugev peavalu oli kadunud.

CBD-õli teaduslik taust

Kuigi CBD-õlist räägitakse enamasti kui ärevuse ja uneprobleemide leevendajast, siis tegelikult leidsin internetist ka mitmeid teadusuuringuid selle kohta, kuidas see on tõhus abivahend kroonilise valu vastu. Ühes läbi viidud uuringus osales 253 inimest ja 71% neist leidis pärast õli proovimist, et see on hea ravialternatiiv valu vastu.

Lisaks vastas 68% osalejatest, et CBD-õli kasutamine valu vastu aitas neil vähendada valuvaigistite võtmist ilma mingite kõrvalmõjudeta. Kuna maailmas on sünteetiliste valuvaigistite ületarbimine ja sõltuvus neist kasvav probleem, võib puhas ja looduslik CBD-õli olla just üheks lahenduseks. CBD-õli tõstab serotoniinitaset ning tänu meie organismis olevatele kannabinoidiretseptoritele aitab see loomulikult võidelda valu ja põletikega, ilma kehakeemiat rikkumata.

Looduslik CBD-õli võib ka sulle olla abiks kroonilise valu sümptomite leevendamiseks, et saaksid elada täisväärtuslikku ja õnnelikku elu. Leia endale sobiv CBD-õli kodumaise Zen Native’i tootevalikust.

Zen Native on kodumaine kanepitoodete arendaja

  • Hiiumaa puhtast loodusest aastast 2020

  • Kvaliteetseim ja värskeim toode otse tootjalt

  • Ainukesena Eesti Kohtuekspertiisi labori poolt testitud ja kinnitatud

  • Rahulolugarantii ja spetsiaalne CBD infotelefon 5552 4424

  • Vaata, küsi ja telli: www.zennative.eu

Jaga
Kommentaarid