Liisi Eesmaa

Tänavused Kuldnõela nominendid on Liisi Eesmaa, Karolin Kuusik ja Ketlin Bachmann.

Hõbenõela nominendid on Johanna Parv, Mairo Seire ja Julia Maria Künnap.

Kuldnõel on sepistatud rauast ja nõelasilma osa on kaetud kullaga, Hõbenõel on sepistatud ja poleeritud terasest. Kuldnõela ja Hõbenõela autoriks on Jaanus Valt.

Karolin Kuusik

Lisaks suurejoonelisele auhinnagalale astub publiku ette 23. korda toimuval moenädalal veel paljude armastatud kodumaiste disainerite värske moelooming. Teiste seas esitlevad sügisel värskeid kollektsioone eelmisel aastal Kuldnõela auhinna pälvinud Diana Arno ning Katrin Kuldma, Kirill Safonov, Iris Janvier, Riina Põldroos, Aldo Järvsoo, Marilin Sikkal, Oksana Tandit.

Diana Arno

Ultima Thule Galerii toob lavale põhjamaised valmisrõivaste kollektsioonid. Tervikliku ja mitmekülgse garderoobi loovad mudelid nii meestele kui ka naistele brändidelt Alpaka, Castlebird Rose, Amanjeda by Katrin Kuldma, WOOM ja mitmed teised.

Oksana Tandit

Moelaval saab näha ka disainereid, kes esimest korda Tallinn Fashion Weekil. Teiste seas esitleb oma loomingut kudmite bränd Ärni Blum, aga ka noorte disainerite grupeering Fashion Fighters ja Läti armastatud moelooja Natalija Jansone.

Natālija Jansone


Esmakordselt toimub moenädala raames disainerite pop-up, mil saab moeloojate värsket loomingut soetada esimeste seas otse Kultuurikatlas.

PROGRAMM:

T 17.10.

18.30 Riina Põldroos, Aldo Järvsoo

20.00 Kaubamaja esitleb: Kuldnõel

K 18.10

17.30 Fashion Fighters, Toivo Freeman Pilt

19.00 Brand NO.8, Mammu Couture

20.30 Alexanderling, Oksana Tandit

N 19.10

17.30 Ärni Blum, Marilin Sikkal

19.00 Ultima Thule Gallery

20.30 Amanjeda by Katrin Kuldma

R 20.10

17.30 Nora Isle by Mariann Saar, Diana Arno

19.00 Iris Janvier

20.30 Natalija Jansone, Kirill Safonov


Kuldnõela žürii koosseisus on: Kaubamaja turundusdirektor Britta Ratas, moeekspert Urmas Väljaots, Eesti Kunstiakadeemia kunstiteaduse professor Krista Kodres, fotograaf Toomas Volkmann, Postimehe ajakirjanik Kristina Herodes, Anne & Stiili peatoimetaja Kelly Kipper ja Hollandi moebränd Viktor&Rolf.

Jaga
Kommentaarid