Hiljuti turule tulnud Huawei Watch GT 4 on näide Huawei uuest strateegiast. See ei väljendu ainult kella välimuses värske ja moodsa disaini näol, vaid tutvustab ka rikkalikke tervisefunktsioone. „Kella tervisefunktsioone on täiustatud tehnoloogiaga, mis parandab andmete täpsust 30% võrra,“ selgitab Mišina. „Lisaks on tervisemonitoorimine terviklikum – täiustatud on andmeid, mis on vajalikud une ja naiste tervise ning kalorite haldamisega seotud rakenduste jaoks.“

Ööpäevaringne tervisemonitooring

Uus Watch GT 4 nutikell annab meelerahu, jälgides tervist ööpäev läbi. „Kella abil saab tuvastada südame rütmihäirete riski – see mõõdab nii pulssi kui ka analüüsib põhjalikumalt südame löögisagedusi,“ tutvustab tehnoloogiaekspert.

Watch GT 4 nutikella abil saab täpsemalt jälgida ka oma und. „Meie tehnoloogia hindab une kvaliteeti ja jagab soovitusi selle parandamiseks. Lisaks annab see kasutajatele teadlikkuse oma une harjumustest ja mustritest, võimaldades soovituste abil saavutada järjepidevalt kvaliteetne uni,“ selgitab Mišina.

Täiustatud on ka naiste tervise jälgimise tehnoloogiat. See võtab aluseks kehatemperatuuri, hingamissageduse ja pulsi, et anda kasutajatele põhjalikumat teavet. „Uus tehnoloogia näitab individuaalsete andmete põhjal väga täpselt ovulatsiooni päeva ja fertiilsuse akent ning ka esimese menstruatsiooni päeva ennustamise täpsus on 33% kõrgem võrreldes teiste turul leiduvate peamiste kelladega,“ tutvustab Mišina. „See aitab kasutajatel valmistuda muutusteks igal kuul, võimaldades oma menüüvalikuid, treeningut ja stressijuhtimist kohandada vastavalt keha muutuvatele vajadustele.“

Investeerides tervise tulevikku

Sellised tervise jälgimise edusammud poleks olnud võimalikud ilma aastatepikkuse uurimis- ja arendustegevuseta, millesse Huawei kindlalt panustanud on. Viimastel aastatel on tehnoloogiaettevõte teinud koostööd üle saja professionaalse institutsiooniga kogu maailmas, et läbi viia rohkelt uuringuid. „Sedasi saame tagada, et oleme õigel teel ja pakume oma klientidele tõesti väärtuslikke andmeid ning kasu,“ räägib Mišina ning lisab, et selliseid uuringuid tuleb aina juurde ja järgmiseks suunaks on näiteks vere glükoosisisalduse terviseuuringud, et aidata tuvastada kõrge veresuhkrutaseme riske võimalikult varakult.

Huawei astub moe ja tervise sidumise uude ajastusse, eeldades, et need sammud aitavad isiklikku tervist parandada. „Lõppude lõpuks ei tohiks tervise jälgimisele mõelda vaid siis, kui see on hädavajalik,“ võtab Mišina jutu kokku.

Jaga
Kommentaarid