Goldtime Viru keskuses

Läbi aastate Viru Keskuse parimaks teeninduskohaks peetav Goldtime on keskuse viimase aja säravaim täiendus paljude värskenduste seas. Nii leiab Goldtime’ist uuenenud kliendikogemuse, mille raames pakutakse varasemast veelgi personaalsemat nõustamist ning tutvustatakse Eestis ainulaadset 360-kraadist privaatset ehtekonsultatsiooni teenust. Nõustamise käigus pühendub juveeliekspert segamatult kliendile ning luuakse terviklik kliendikogemus kaasates viis meelt – nägemine, kompimine, kuulmine, haistmine. Maitsemeelt ergutavad joogid ning trühvlid. Uue teenuse kohta saab lisainfot Viru Keskuse kauplusest või kirjutades virukeskus@goldtime.ee.

Uuenenud kauplus valmis koostöös oma valdkonna tippudega. Sisearhitektuurse lahenduse eest hoolitses auhinnatud arhitektuuribürooga UDDU, eesotsas sisearhitekt Mari Koger Otsaga, ning erilahendusega mööbel on valminud Saaremaa meistrite käe all Kalla Mööblis. Kroonjuveelina kaunistavad kauplust kaks grandioosset Itaalia firma Masiero lühtrit, mis on kaetud ehtsast kullast lehtedega. Kõrgkvaliteetsetest materjalidest on kasutatud erilist väärispuuspooni, mida kasutatakse ka kitarride ja teiste muusikariistade valmistamisel. Põrandat katab sametine vaipkate ning marmor. Nii kohtuvad kaupluse sisekujunduses kuninglikud toonid nagu kuldne, sügavsinine ja tumepruun, luues elegantse ja pilkupüüdva atmosfääri.

Goldtime Viru keskuses

„Kõik saab alguse soovist pakkuda parimat oma klientidele ning nende tagasiside kuulamisest. Lisaks soovile luua erakordne kauplus erakordse kliendikogemusega, võtsime eesmärgiks tuua inimesteni kvaliteetseim ehtevalik kodumaal. On suur rõõm tõdeda, et see eesmärk sai täidetud: Viru Keskuses on täna suurim teemantehete ja Šveitsi käekellade valik Eestis. Sealjuures, kõik brändid on meie kella- ja juveeliekspertide poolt personaalselt välja valitud ning heaks kiidetud. Seda kõike inspireerituna meie klientide tagasisidest,“ selgitab Goldtime’i looja Indrek Peterson, kelle sõnul on Eesti turg juba mõnda aega igatsenud sedalaadi luksuskauplust ning -brände.

Goldtime’i uute brändide seast leiab preemium kaubamärgid nagu moegurmaanide lemmiku GUCCI ja väärika ajalooga Yoko Londoni. Esmakordselt on Eestisse jõudnud Antwerpeni teemantide headus Antonellise ja One More’i eriliste disainide näol. Killukese Hollandi luksust toob klientideni bränd Tirisi, kus kohtuvad elegantsed disainivormid ning luksuslikud vääriskiviread. Lisaks tutvustab Goldtime kahte oma maja brändi: Side by Side teemantehted, mis sümboliseerivad külg külje kõrval ühise teekonna kõndimist; ning uuenenud kollektsiooniga The One teemantehted, mis on loodud sellele ühele ja ainsale Su elus.

Goldtime Viru keskuses

Kellamaailma entusiaste tervitab Eesti suurim ning uuenenud Šveitsi käekellade valik ning laienenud kellaala. Esmakordselt Eestis tutvustatakse brändi Bell & Rossi, mis seob kokku šveitslaste kellavalmistamise kvaliteedi ning kõrgtehnoloogilised funktsionaalsused. Lisaks täieneb TAG Heueri perekond Connected nutikellade näol. Jätkuvalt leiab Goldtime’ist kõrgelt hinnatud kvaliteetbrände nagu Breitling, TAG Heuer, Montblanc, Longinesi, Rado, Frederique Constanti, Raymond Weili, Baume & Mercier, Gucci, Tissot ja Certina. Samuti rõõmustab innovatsiooniarmastajaid Jaapani tuntuim kellabränd SEIKO.

Jätkuvalt on esindatud klientide poolt armastatud moeehete brändid nagu Fossil, Michael Kors, Marmara Sterling, Nomination Italy, Sif Jakobs Jewellery ja Ti Sento Milano. Suurt valikut meeste ehteid tutvustab Goldtime’i poolt loodud bränd The Man. Eesti disainile tehakse kummardus tervitades armastatud disainerite nagu Anneli Tammiku, Lisa Kroeberi, Sigrid Kuuse, SOMA ja Tanel Veenre Jewellery viimaseid kollektsioone. Samuti leiab kodumaise disaini valikust uusi tulijaid nagu Eestis loodud NRTN Jewellery kui ka Goldtime’i ja Tiina Talumehe stuudio koostöös loodud kollektsioon „Mustvalges“, mis tähistab disaineri omanimelise stuudio 25. tegutsemisaastat.

Goldtime Viru keskuses

Kauplus tervitab kliente esmaspäevast neljapäevani üle 30 aastase kogemusega kullassepp Artur Rusin, kelle usaldusväärse käe all saab oma juveele parandada, renoveerida, puhastada ja rodeerida. Nüüdsest pakub Goldtime’i juveelikauplus ka graveerimisteenust.

Eesti suurim luksuskauplus Goldtime on avatud Viru Keskuse 1. korrusel.

Jaga
Kommentaarid