Teemandid on igavesti!

Teemantidel on pikk ajalugu kaunite ihaldusobjektidena. Teemant peab palju „läbi elama“, enne kui see poe vitriinile jõuab. See moodustub sügaval maapõues äärmise kuumuse ja rõhu all. See paiskub tugeva surve tõttu ülespoole, kuni jõuab maapinnale või selle lähedale. Teemant on vääriskivi, kuna ta on haruldane ja tema kogus on piiratud. Teemanti lõigatakse ja poleeritakse, kuni selle loomulik ilu paistab läbi.

Maailma armastus teemantide vastu sai alguse Indiast, kus neid kalliskive koguti riigi jõgedest ja ojadest. India teemandid leidsid koos teiste eksootiliste kaupadega tee Lääne-Euroopasse ning 1400. aastatel muutusid teemandid Euroopa eliidi ihaldatud aksessuaarideks. Moodsa teemandituru lugu saab tegelikult alguse Aafrika mandrilt teemantide avastamisest 1866. aastal Lõuna-Aafrika Vabariigis Kimberleys. Ettevõte De Beers, kes kontrollis enamikku sealseid teemandikaevandusi, hakkas kasutama loosungit „A Diamond is Forever“, mis oli väga edukas. Sellest loosungist on saanud avalikkusele inspireeriv lubadus, et teemantkihlasõrmus on sama tugev ja igavene kui kalliskivi ise. Sellest loosungist on saanud inspiratsiooni samanimeline romaan, film, mitu laulu ja muusikaalbum. See sümboolika on jätkunud tänapäevani, kuid mõned inimesed usuvad, et kuldne teemantsõrmus on lihtsalt ilus, elegantne, rikkuse ja staatuse sümbol, mis sobib suurepäraselt kihlumiseks või abieluks.

Teemantsõrmused on muutunud keskkonna- ja tarbijasõbralikumaks

Tänapäeval on väga aktuaalne teema keskkonnasäästlikkus ja jätkusuutlikkus ning seetõttu on ka laboris kasvatatud teemandid üha rohkem populaarsust kogunud. Ka GIVEN-il on oma laboris kasvatatud teemantide kollektsioon STARDUST.

Kalliskive kasvatatakse rangelt kontrollitud laborikeskkonnas, kasutades arenenud tehnoloogilisi protsesse, mis dubleerivad tingimusi, milles teemandid looduslikult maakoore all tekivad. Neil on identsed füüsikalised, keemilised ja iseloomuomadused. Mõned laboris kasvatatud teemantide eelised võrreldes looduslike kividega: on heledamad ja selgemad tänu kontrollitud tehnoloogiale; keskkonnasäästlikumad; suurema kättesaadavusega vormi ja hinna osas. Seega, tegelikult ei ole teemantidel peale kujunemisloo ega vanuse muid erinevusi, kui vaid inimeste emotsionaalne pool kanda kaevandatud teemantidega ehteid. Miks mitte kasutada võimalust ja soetada soodsama hinnaga kvaliteetsed laboris kasvatatud teemantidega ehted!

Teemantidega kuldsõrmus on ajatu väärtus

Ükskõik kas teemantsõrmust peetakse sümboolseks või lihtsalt maitsekaks ehteks, üks on kindel: seda hinnatakse alati. Seda enam, et teemante saab sättida mitte ainult klassikalise kollase, vaid ka valge ja punase kullaga sõrmustesse. Nii saab luua oma maitsele vastava ehte, säilitades samal ajal kulla kui materjali vastupidavuse, eelkõige kulumiskindluse.

Kas tahad kinkida sõrmust kallimale? Kui soovid olla kindel oma kallima maitses, ära riski ja minge koos juveelipoodi! Statistika näitab, et paarid valivad kihlasõrmuseid üha enam koos.

Kui te aga ei leia aega koos juveelipoodi külastada? Soetage imeline ehe mugavalt ja kiirelt GIVEN-i e-poest www.given.ee! Siit leiate suurepärase kvaliteediga kollasest, valgest ja punasest kullast sõrmuseid teemantide ja muude vääriskivikombinatsioonidega. Tee endale või oma partnerile suurepärane kingitus – briljantidega kuldsõrmus.

GIVEN-i pakkumised detsembris

WOW-eripakkumine teemantidega ehetele –40%.
Kehtib kuni 7. jaanuarini 2024.

Kuni 17. detsembrini 2023

  • Kõik kuldehted –30%

  • Kõik hõbeehted –35%

  • Brändid Robur, Opla, Lilly Spring ja Due –20%

Pakkumised kehtivad kõigis GIVEN-i kauplustes ja e-poes.

GIVEN – säravaid hetki igaks päevaks!

Jaga
Kommentaarid