Kaasaegsed romantilised žestid

Juhtmevabad kõrvaklapid on kahtlemata hea investeering, aga kas kõrvaklapid võiks olla ka romantiline kingitus ülemaailmsel armastuse päeval? Kas pole mitte romantiline kinkida kaaslasele juhtmevabad kõrvaklapid koos spetsiaalselt talle koostatud esitlusloendiga? Lisaks saavad muusikahuvilised paarid koos avastada uusi lugusid ja kuulata põnevaid podcast’e, mis võivad viia toredate arutelude ning jututeemadeni.

„Tehnoloogia areneb praegu väga kiiresti ja teadlik tarbija soovib paremaid ning uuenduslikumaid seadmeid. Tänapäevaste kõrvaklappide puhul on oluline kvaliteetne helisüsteem ja mürasummutusfunktsioon, mis võimaldab muusikat ning podcast’e kuulata ka liikvel olles või lärmakas keskkonnas viibides,“ räägib tehnoloogiaekspert ja Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina sellest, mida kõrvaklappide valiku juures silmas pidada. „Näiteks Huawei FreeBuds Pro 3 juhtmevabadel kõrvaklappidel on uuendatud tark ja täiendatud ANC 3.0 mürasummutusfunktsioon ning need suudavad mängida selgelt nii kõrgeid kui ka madalaid helisid,“ toob ta näite.

Aita kaaslasel oma heaolu eest hoolitseda

Nutikellad ühendavad partnereid ühistes väljakutsetes ja aitavad meelde tuletada, et enda eest tuleb hoolitseda. „Igapäevases rutiinis olles on kerge unustada oma heaolu. Nutikell võimaldab jälgida füüsilist aktiivsust, une kvaliteeti ning olulisi tervisenäitajaid, nagu näiteks südamerütm. Samuti on nutikellade abil kergem üksteist motiveerida,“ leiab tehnoloogiaekspert.

„Tänapäevased nutikellad sobivad kogu aeg kandmiseks ja kohanevad kandja stiiliga. Seega ei pea kartma, et nutikella kasutamiseks peaks välise ilu arvelt kompromisse tegema. Näiteks uus Huawei Watch GT 4 nutikell on klassikalise käekella välimusega. Seega nutikella kinkides ei hoolitse kinkija ainult kingisaaja tervise eest, vaid kingib ka ilusa aksessuaari,“ ütleb Mishina.

Jäädvusta parimaid hetki

Spontaansed kohtingud, nädalavahetuse väljasõidud ja armsad igapäevased hetked on alati jäädvustamist väärt. Kaasaegsed nutitelefonid võimaldavad teha fotosid, mis olid mõni aeg tagasi võimalikud vaid professionaalse kaameraga. „Huawei P60 Pro nutitelefon on oma klassi lipulaev, mis tagab kõrge kvaliteediga fotod nii päeval kui ka öösel, tõstes esile iga detaili ja tagades rikkalikud värvid, muutes iga foto justkui kunstiteoseks,“ räägib Mishina.

Kingituste tegemine toob rõõmu mitte ainult armsamale, vaid ka kingituse tegijale endale. Hea kingitus peaks pakkuma ka lisaväärtust ja sügavamat mõtet. Tehnoloogia võimaldab jagada ühiseid kogemusi, värskendada igapäevaelu ja luua ühiseid mälestusi.

Jaga
Kommentaarid