Lisaks kõigele sellele pakutakse sõbrapäeva puhul 10% allahindlust ja mis kõige parem – kauba saab kätte samal tööpäeval mõne tunni jooksul, kiirelt, mugavalt ja anonüümselt otse pakiautomaadist ning sel kellaajal, mil sulle sobib.

Sama päeva tarne

Soovides kaupa samal päeval kätte saada, vali kassas transpordimeetodiks „Tulen ise järele“ ja saad kauba kätte juba mõne tunni jooksul Omniva pakiautomaadist.

See tähendab, et sa ei pea minema ise poodi kohale, vaid pärast tellimuse tegemist postitatakse kaup mõne tunni jooksul Peetri Selveri Omniva pakiautomaati (Veesaare tee 2, Peetri, Rae vald, Harjumaa).

Kui kaup on pakiautomaati jõudnud, saad selle kohta teavituse (reeglina paari tunni jooksul pärast tellimist) ja võid sellele järele minna mis tahes endale sobival ajal – kasvõi keskööl ja võtta pakk diskreetselt automaadist.

Sõbrapäeva kingituse pakkumine

Peale selle on sõbrapäeva puhul ka eripakkumine, mis kestab kuni 18.02.2024 kell 23.59. Lihtsalt kasuta ostu vormistamise ajal sooduskoodi SOBER10 ja kogu tavahinnaga kaup muutub 10% soodsamaks.

Kaubavalikus on üle 5000 erineva erootikakauba ja intiimse sekspesu ning seksika pesukomplekti, mis kõik on laos olemas ja postitatakse samal tööpäeval. Sellisest valikust peaks ka kõige nõudlikum leidma vastuse küsimusele, mida kallimale sõbrapäevaks kinkida.

LoveShop.ee erootikapoest

LoveShop.ee erootikapoes on üle 5000 toote, mis kõik on kohe laos olemas. Seega puuduvad pikad tarneajad ja tooted on valmis koheseks väljastamiseks ning soovi korral käes paari tunni jooksul.

Selleks tule tutvu LoveShop.ee kogu laia tootevalikuga ja soeta romantiline sõbrapäeva kingitus sooduskoodiga SOBER10.

Jaga
Kommentaarid