Sellel aastal üllatab Tallinn Fashion Week kõiki moefänne uudse toimumiskohaga, milleks on pika ajalooga Kalev Spa hotell & veekeskus. Juba 1960ndatel laulis legendaarne Vello Orumets Kalevi Ujula ees paljude eestlaste südamesse pugenud laulu „Kui kõnnib mannekeen…“. Kõndigu ta siis juba keset vett!

Tallinn Fashion Week sügis 2023

Tallinn Fashion Weeki peakorraldaja Anu Kikas sõnab, et alates 2007. aastast, kui moenädalaga sai alustatud, on see toimunud ka väga erilistes kohtades. „Alustades Sõpruse kinost, kus kogu meie backstage oli kahe korruse treppide peal, aga oleme üritanud mahtuda ka Telliskivi erinevatesse hoonetesse, toimunud Balti Jaama tunnelis ning Lutheri kvartali parklas. Me oleme olnud ekstreemsed ka varem, aga lava vee peal on isegi meie tiimi jaoks väljakutse,“ lisab Kikas.

Tallinn Fashion Week sügis 2023

Kevadise Tallinn Fashion Weeki toimumiskoha Kalev Spa veekeskuse eelkäijaks oli 1960. aastatel ehitatud Kalevi Ujula. Oma aja ühe silmapaistvaima, 50-meetrise basseiniga ujulakompleksi projekteeris toonane tipparhitekt Uno Tölpus 1950. aastatel. Ujula valmis lõplikult 1965. aastal ning kohe pärast avamist sai Kalevi Ujula hinnatud paigaks, kus peeti mitmeid olulisi rahvusvahelisi ujumisvõistlusi. 2005. aastal alustati ujula ümberehitustöödega moodsaks puhke- ja vabaajakeskuseks ning värske ilmega veekeskus avati 2006. aasta alguses.

Tallinn Fashion Week kevad 2024

Jaga
Kommentaarid