Näiteks saab veest inspireeritud loomingut näha Siret Design tikanditega ehitud ja Aldo Järvsoo pastelses tüllivahuses kollektsioonis, mis on inspireeritud veealusest imemaailmast, kus hõljuvad müstilised olendid ja veetaimed.

Kevadisel moelaval tähistab oma 10ndat tegutsemisaastat Mammu Couture, üllatades nii uue ajatu loominguga, kui ka ajalooliste kleitidega, mille brändi andunud austajad omale aja jooksul soetanud.

Tuntud pesubränd Kriss Soonik aga on aja jooksul oma loomingut laiendanud kodus mõnulemiseks mõeldud rõivastega, mille muretu ja mugav meeleolu kajastub ka tänavamoes.

Muretu puhkuse meeleolu annab edasi samuti Anastassia Balaki kollektsioon, tuues vee peal asuvale moelavale unikaalsed rannarõivad, mis aitavad vältida päikesepõletust ning püüavad tähelepanu laia valiku printmustritega.

Suur rõõm on kevadisel moelaval näha taas auhinnatud ja armastatud disainereid, kes pole mõnda aega uut loomingut esitlenud. Uue projektiga NADA tuleb välja kauaaegne Baltmani brändijuht ja peadisainer Aivar „Antonio“ Lätt, esitledes koostöös Sandra Luksiga jätkusuutlikku ja eetilist kollektsiooni.

Pärast kuus aastat kestnud moepausi on tagasi ka Hõbenõelaga pärjatud futuristliku käekirjaga Jo Nurm, taaselustades rohkem kui kümne aasta tagust loomingut modernses võtmes.

Luksuslikku tippmoodi esindavad teiste seas Amanjeda by Katrin Kuldma ning Kristina Viirpalu Couture.

Peene ja filigraanse käsitöö poolest tuntud Kristina Viirpalu Couture esitleb elegantseid rõivaid kaasaegsele naisele. Viirpalu kombineerib ajaloolisi käsitöövõtteid tänapäevase kõrgmoega, tuues moelavale kollektsiooni nimega „Jäljed“.

Moenädala juhatab täna sisse Embassy of Fashioni kuulus ja tunnustatud raskekahurvägi Riina Põldroos, Ketlin Bachmann ja Aldo Järvsoo, esitledes igaüks endale omase isikupärase käekirjaga kollektsioone.

Suurejooneline veepealne moevaatemäng leiab aset ajaloolises Kalev Spa hotell & veekeskususes.

Tallinn Fashion Weeki programm:

Neljapäev, 18. aprill

17.30 Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo

19.00 Mammu Couture

20.30 Anastassija Balak, Kriss Soonik

Reede, 19. aprill

17.30 Jo Nurm, NADAxLUKS

19.00 Siret Design, Kristina Viirpalu Couture

20.30 Amanjeda by Katrin Kuldma

Jaga
Kommentaarid