Mis see täpsemalt on ja kuidas mahub uudne toode Anneli ning tema pere ilurituaalidesse, vaata videost. 

Infrapunavöö on osa Anneli enese eest hoolitsemise rutiinist 

Anneli usub, et pole vahet, kas oled noor või vana, peenike või paks, geneetiliselt kaasa antud „ilupaketiga“ või mitte, oluline on olla hoolitsetud. „Kui hoolitsed enda eest, austad ka neid, kellega sul tuleb kokku puutuda ja suhelda. Mu lapsedki teavad, et puhta, kammitud ja lõhnastatud inimesega on palju etem „asju ajada“,“ räägib naine.

Kui tuntud saatejuhilt uurida, kuidas infrapunavöö, mida nad tütrega mõlemad vaheldumisi kasutavad, temani jõudis, ütleb Anneli, et infrapunamatid on ilumaailmas kaua levinud, aga talle tundus, et nende kasutamine võtab palju aega. „Infrapunavöö puhul mõistsin, et „ahhaa“ – saan seda kasutades ju mitu asja kombineerida. Arvutis olla, raamatut lugeda jne. Otsustasin proovida.“

Infrapunavöö toimib sarnasel põhimõttel nagu Norden Beauty hitt infrapunamatt. Ainus erinevus ongi tegelikult selles, et vöö on disainitud tegelema spetsiifiliste piirkondadega, nagu vööpiirkond ja selg. Infrapunavalgus soojendab kõhu- ja sangapiirkonna rasvarakke, mis kuumuse mõjul lagunevad. Kehast väljuvad üleliigne vesi ja toksiinid ning ka ümbermõõt väheneb.

Ka Anneli keskkooliealine tütar kasutab infrapunavööd. Kodus käib kiire rebimine, et kes vöö esimesena ümber saab. Anneli mainib muiates, et õhtul töölt koju jõudes uurib ta esimese asjana, kus või kelle seljas vöö on. Ka tema poeg kasutab infrapunavööd, kuigi telenägu imestab, miks küll tema pikk ja peenike poeg vööd nii väga armastab, aga tema sõnul aitab vöö pärast jalgpallitrenni ka lihaseid lõõgastada. Tõepoolest, kui taljepiirkonnal on vöö ideaalne ümbermõõdu vähendamiseks, siis vööd teistpidi keerates saab seda kasutada nii alaseljal kui ka turjal. Tegemist on tõhusa viisiga lihaseid lõõgastada, samuti võidelda istuvast tööst tingitud seljavaludega.

Sile ja sale tänu infrapunale

Vööd oli vaja, tunnistab Anneli. „Ostsin ühe seeliku ja see jäi ülevalt natuke kitsaks. Ja ma mõtlesin, et vaatan, kas saan nädalaga selle seeliku luku kinni. Sain!“

Nii Anneli kui ka ta noorim tütar tegid mõlemad kahenädalase kuuri ja pärast seda on vööd kasutanud kord-kaks nädalas. Anneli kinnitab, et ta nägi juba nädalaga tulemusi ja enese vööümbermõõdu vähenemist. 

Anneli julgeb toodet ka sõbrannale soovitada. „Kindlasti, ja kui on vaja mingi riietusese selga saada, siis kindlasti soovitan seda vööd. Meil vanem tütar ka ootab, millal meil kuur läbi saab, aga kas see üldse kunagi läbi saabki?

Nüüd võtsin kasutusele ka infrapunamati ja see aitab mind siis, kui vaja saada pärast kas pikale veninud õhtut või pingelist tööpäeva jääkained liikuma.”

Anneli jagab, et kui ta ilusaateid tehes midagi kõrva taha on pannud, siis seda, et parimad ilutagajad on uni, hea tuju ja särvad silmad ning sinna peale annab teha juba nii mõndagi. 

Oleme temaga nõus. Infrapunateraapial on teadaolevalt tõesti lõõgastav ja mõnus mõju ning kui mõte Norden Beauty infrapunavööst pani ka sinu silmad särama, soovitame tootega lähemalt tutvuda aadressil www.nordenbeauty.ee.

Pakkumine: –25% sooduskoodiga „DELFI“

 

 

Jaga
Kommentaarid