„Sellest mõtteviisist ajendatuna on Huawei turule toonud oma uusima mudeli FIT 3, mis pakub tipptasemel nutikella omadusi ühes silmapaistva välimuse ja täpsete terviseandmete jälgimise võimalustega,“ tutvustab tehnoloogiaekspert ja Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina.

Üliõhuke disain, mitmekülgne ühilduvus ja suurepärane aku kestvus

Huawei Watch FIT 3 paistab silma oma õhulise disaini ja laia, 1,82“ ekraaniga, mis toob esile iga detaili selguse ning elavuse. Alumiiniumisulamist korpus on kerge ja üliõhuke, kaaludes vaid 26 g ning pakkudes kandmisel maksimaalset mugavust. Kella servadeta ekraani täiendab silmapaistev pöörlev funktsiooninupp. FIT 3 kelli on saadaval eri värvi versioonides, et sobituda iga kandja stiili ja eripäraga.

Lisaks trendikale disainile on ka kella aku eluiga muljetavaldav – tavapärase kasutuse korral kuni seitse päeva, maksimaalselt peab aku vastu kuni kümme päeva. „Lisaks võimaldab kümneminutiline kiirlaadimise funktsioon kella kasutada terve päeva jooksul – see muudab FIT 3 ideaalseks kaaslaseks aktiivset eluviisi harrastavale inimesele,“ lisab Mishina.

Uus nutikell ühildub nii iOS-i kui ka Androidiga, kella kasutamiseks on vaja alla laadida vaid Huawei Healthi mobiilirakendus. „See tagab, et seda nutikella saavad kasutada kõikide nutitelefonide omanikud,“ ütleb Mishina.

Kõikehõlmav tervisehaldus ühes nutika eluviisiga

Tervise jälgimine on Huawei Watch FIT 3-ga lihtsam kui kunagi varem. „Teaduspõhine unejälgimissüsteem analüüsib unekvaliteeti ning võimaldab jälgida pulssi, vere hapnikusisaldust, hingamissagedust ning märgata ebatavapärast hingamist. Lisaks annab nutiseade näpunäiteid parema ööune saavutamiseks,“ selgitab Mishina.

Elutähtsate näitajate jälgimine on samuti uuel kellel täpsem kui kunagi varem. „Näiteks on vere hapnikusisalduse mõõtmine kiirem tänu täiustatud jõudlusele ja stabiilsusele,“ rääkis tehnoloogiaekspert.

Tervisehaldus on Huawei Watch FIT 3-ga uuenduslik ja põhjalik. „Uus rakendus Stay Fit aitab toitumisel silma peal hoida ning sel on ka juhendatud treeninganimatsioonid ja nutikad spordisoovitused, mis pakuvad motiveerivat ning mugavat treeningkogemust. Kella uuendatud aktiivsusrõngad ja 102 erinevat treeningrežiimi hoiavad alati liikumas ja tervena,“ tutvustab Mishina kella, mis on justkui personaaltreener.

Huawei Watch FIT 3 maksab 159 eurot ja nahkrihmaga versioon 179 eurot.

Jaga
Kommentaarid