LELO Sona eripära seisneb selles, et stimuleerimiseks ei kasutata traditsioonilist vibratsiooni või õhkimpulsse, vaid stimulatsiooniks kasutatakse helilaineid.

Helilained levivad kaugemale ja sügavamale. Kui tavapärased stimulaatorid stimuleerivad ainult kliitori välist osta, siis helilainetel LELO Sona kogu kliitorit - nii välist kui ka sisemist osa, pakkudes enneolematut naudingut.

Seda kinnitavad ka kasutajad. Toote ostnud Janika kirjutab, „Lihtsalt suurepärane! Igat oma senti väärt ja teeb oma tööd iga kord imeliselt“. Samale tootele on jätnud hinnangu Natalja: „Soovitan igale naisele“.

LELO Sona on saadaval tavapärase kui ka Cruise versioonina, millest viimane tähendab ekstravõimendust. See, millise versiooni kasuks otsus langetada, sõltub juba rahakotist, aga mõlemid versioonid töötavad suurepäraselt.

Näiteks tavapärase LELO Sona toote ostja on jätnud järgneva ülevaate - Nautleja kirjutab: „Ka varem orgasmitu naisena olen nüüdseks orgasmi ära kogenud, kiidan väga!“. Teiste ülevaadete hulgast leiab veel „Täiesti imeline leiutis!“ või „Absoluutne lemmiktoode! Töötab imeliselt!“.

Kõikide LELO Sona toodete ja versioonidega ning ka ülevaadetega saab tutvuda LoveShop.ee e-poe LELO Sona kategoorias.

Jaga
Kommentaarid