Michael Kors Foto: PIXELFORMULA/SIPA/1410302054

Pea täis punutisi
Punu poolest peast mitu kalasaba-patsi ja koonda alumised juuksed ühte patsi, mille saad krunni keerata. Tulemuseks saad peatäie punutisi – nende tihedus sõltub su enda fantaasiast! Näppa vihjeid sellest Giorgio Armani look'ist. Kuid hoidu üleliia siledast ja „lakutud“ tulemusest – sa ei taha ju, et su soeng karjuks „veetsin just viis tundi peegli ees patse punudes!“.


Giorgio Armani Foto: PIXELFORMULA/SIPA/1410302053

Kaks peenikest patsi
Mäletad seda põhikoolist tuttavat soengut? Nüüd on aeg seda jälle proovida. 


Jeremy Scott Foto: PIXELFORMULA/SIPA/1410302124

Kooliplika
Kaks patsi teevad sind oi-kui-nooreks? Mitte tingimata, need võivad lisada su välimusele ka tubli annuse seksikust! Laheda tulemuse saamiseks pritsi juustesse enne patsi seadmist meresoolaspreid ning seejärel punu juuksed kahte hooletuse patsi.


Jeremy Scott Foto: PIXELFORMULA/SIPA/1410302124

Stiilselt „kroonitud“
Sellised patsid sobivad „kroonima“ lokkis volüümikaid pikki juukseid. Tee keskele seitel ja punu mõlemale poole seitlit peenike punupats. Nüüd „seo“ need patsid ümber pea kokku – kasuta selleks kas peenikest juuksekummi või efektset klambrit.


Jeremy Scott Foto: PIXELFORMULA/SIPA/1410302124

Pidulikuks puhuks ja argipäevaks
Täielik power-soeng! Kui sa selle soengu tegemisega kodus hakkama ei saa, siis näita seda oma juuksurile – kanna pidulikul puhul või argipäeval!


Marissa Webb Foto: PIXELFORMULA/SIPA/1409050603

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid