Erakordne on fakt, et raamatu kirjastab mainekas Saksa kunstiraamatute kirjastaja Arnoldsche Art Publishers ning selle rahvusvaheline esitlus toimub 14. märtsil Münchenis. Eestis on raamat saadaval alates veebruarist hinnaga 35 eurot. Raamatu on kujundanud Angelika Schneider.

2015. aasta algas Tanel Veenrele mitmete kaugete väljakutsetega. Jaanuaris 2015 avas ta kaks soolonäitust Aasias: „Solos, part IV“ Bangkoki galeriis ATTA ja „Organic Manic“ PIN sstuudio galeriis Kaohsiung Art Centre`is. Mõlemad näitused on osa dialoogist Rootsi ehtekunstnik Märta Mattssoniga, mis sai alguse möödunud aasta märtsis Münchenis.Lisaks on Tanel Veenrel käesoleval hetkel avatud ka mitu olulist muuseuminäitust. Kuni 10. maini on Arnheimi muuseumis Hollandis avatud näitus „Beauty of the Beast“, kus on väljas 20 kunstniku taksitermiaga seotud looming (Ted Noten, Julia DeVille, Kate McGwire, Idiots jpt). Tanel Veenrelt on seal väljas merihobudest ja linnutiibadest loodud tööd. Viini MAK muuseumis on 29. märtsini avatud Euroopa juhtivate ehtekollektsionääride Karl ja Heidi Bollmanni kogudest näitus „Jewellery 1970–2015: Bollmann Collection“, kus 206 esitletud kunstniku seas ka Eesti ehtekunstnike Kadri Mälgu ja Tanel Veenre looming.

Tanel Veenre (s 1977) on rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti ehtekunstnik, kelle loomingut esindavad tippgaleriid USAs, Rootsis, Kanadas, Türgis, Belgias, Brasiilias, Hollandis ja Lätis.