Värsket kollektsiooni rikastab laiem värvipalett ning täienenud kangavalik - orgaaniline puuvill ning kohalikes tehastes toodetud bambuskangas ja merino vill. Domineeriv orgaaniline puuvill on tähistatud GOTS-sertifikaadiga, mille kõrged kriteeriumid ning pidevad kvaliteedikontrollid tagavad kanga tootmisprotsessil minimaalse jalajälje planeedile (pestitsiidide ning mürkidevaba puuvillakasvatus, säästlik veekasutus), protsessis osalevate inimeste heaolu ja ohutuse ning kogu tarneahela läbipaistvuse.

“Augusti eesmärk on vaadata moeloomise pindmistelt kihtidelt sügavamale ning võtta rõivabrändina vastutus oma tegevuse mõju eest keskkonnale, andes sealjuures klientidele valikuvõimaluse panustada puhtamasse elukeskkonda,” märgib Pariisis maineka Studio Berçot moekooli moedisaini eriala lõpetanud Augusti peadisainer Äli Kargoja.

Augusti uus kollektsioon on augustikuust müügil Tallinna Kaubamajas, kaupluses Reede (Rotermanni 5), Eesti Disaini Majas (Kalasadama 8) ning veebipoes Augusti kodulehel.