"Aus, Turk ja Pungits ongi mu kolm lemmikdisainerit Eestist. Sest mulle on omal moel südamelähedased nende kõigi kolme nii erinevad teemad: taaskasutus, soostereotüüpide lõhkumine ja psühhedeelne fantaasia," ütleb Kiwa.

Reet Aus räägib show kohta: "Esitusele tuleb minu sellesügisene meestekollektsioon, mis on loodud väärtustava taaskasutuse meetodil Bangladeshi tekstiilitööstuse tootmisjääkidest, esemetel on ka UpMade sertifikaat, mis näitab saavutatud ressursside kokkuhoidu. Meestekollektsiooni eraldi näitame esimest korda."

"Tulekul on mustvalge ja graafiline kollektsioon, mis otsib piire naiste ja meeste vahel, ning küsib, mida üldse on võimalik ühelt poolelt teisele kanda," lubab Triinu Pungits.

Taavi Turk näitab Narkissose metamorfoosi: "Narkissose sügavad, sinised silmad piidlevad tema enda peegelpilti ja tema meelas suu väändub irvesse. Nii ilus. Vaatab siit, vaatab sealt. Pöörab end veidi. Nii elegantne. Usjalt liibub ta vastu omaenda peegeldust ja ahmib kopsud täis omaenda lõhna: mmm... magus. Jakk, mida ta kannab, on ehitud kulla ja kalliskividega, voodriks on ämblikusiid ja nööbid on langenud tähtedest. Iga liigutusega peegeldab metall valgust üle terve ruumi: tulesädemed tantsivad üle lae ja seinte ning tema ongi maailma keskpunkt, kõik keerleb ümber Narkissose ja tema sulni peegelduse."