Looduse võimsuse ja salapära lugu jutustab ka kollektsiooni värvigamma, kus pööriöö pimedusest saab koidukuma ja sellest omakorda helendav päev. Pikad glamuursed mustad õhtukleidid, mis mängivad sulnilt läbipaistvuse ja kaetuse teemaga, lähevad üle päikesetõusu puuderroosadeks ja sinakashallideks tüllkleitideks, enne kui taganevad jäälilledena kiirgavate valgete pruutkleitide silmipimestava sära ees.

Materjalidest kohtame kollektsioonis Itaalia päritolu kõrgkvaliteetseid kangaid: õhkõrna pitsi ja täpilist tülli, moodsat vormi hoidvat jacquard-kangast, peenvilla jm. Kaunite detailidena tõusevad esile stiliseeritud botaanilised ornamendid, romantiline plisseer, delikaatsed pärltikandid ja helklevad litrid.

Eesti ühe tippdisaineri täiuslikkuseni viimistletud kollektsioon koosneb ainueksemplaridest, mis teevad kordumatuks iga selle kandja. Esmakordselt valmivad kollektsiooni juurde ka sellest inspireeritud ornamentmotiividega laserlõikelised akrüülehted. Kõrvarõngaste, käevõrude ja prosside disain ja viimistlus teostatakse samuti Tiina Talumehe moestuudios.

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid nüüdseks juba 18 aastat. Kollektsioonid valmivad kvaliteetsetest kangastest Eesti parimate õmblejate käe all.