Sirge tukk ei sobi kahustele ja lokkis juustele või kui sul on ümmargune nägu – see “poolitab” sinu näo kaheks. Hoolitse selle eest, föönitades sirgelt üleval alla ja kasuta väikest (eelistatult keraamilist) juukseharja. Kui sul on pigem karedad juuksed, kasuta ka pehmendavat seerumit. Kuna tukk võib otsaesise naha peal küllalt kiirelt rasuseks muutuda, hoia kuivšampoon käepärast. Kui soovid tukka juuksuriskäigu vahel ise korrigeerida, siis tee seda vaid keskelt – ääred jäta siiski professionaalile.

Selline keskmise lahuga tukk sobib enamuste näokujudega – kui sul on ümmargune nägu, võiks tukaosa olla pikem. Juuste föönitamisel kasuta ümmargust juukseharja. Lahk sea juustesse kõige viimasena, fikseeri kerge seerumi või lakiga.

Nii lühike tukka on tõeline statement, mis sobib pehmete näojoontega. Kuna selline soeng toob sinu juuksed ja näo eriti esile, võiks selle kandjal ka tublisti enesekindlust olla. Suurepäraselt töötab selline tukk lühikese bobisoengu korral. Sooviksid soengut ise aeg-ajalt värskendada? Pea meeles, et selle lõikuse puhul märgatakse iga väikest kui esimust, seega sul pole hiljem peale iseenda kedagi süüdistada...

See on stiil, mis sobib igaühele ehk kõikide näokujude ja juuksetüüpidega. See on naiselik ja “raamistab” kaunilt nägu, olles ühtlasi ka praktiline valik – sellist soengut saab hõlpsalt päevasest õhtuseks ümber seada, keerates juustesse näiteks kerged lained. Et tukk tunduks muretu ja välja kasvanud, võiks see ulatuda ninani.

Allikas: The Coveteur