On teada, et üks keerulisemaid väljakutseid modellile on jäädvustuda aktiivses poosis, samal ajal kontrollides oma ilmeid ja kehahoiakut. Tänases saates tõdes ka Liisi, et nii mõnelgi modellil jääb sellistest oskustest veel puudu. Küll jäi Liisile ja fotograafile silma Antonio vaieldamatu näitlejatalent – teatriklassis õppiv noormees, kes kogu võtteperioodi vältel igal vabal hetkel spontaanseid sketše etendas, suutis ka nüüd kogu oma potentsiaali setile tuua.

Kui fotograaf jäi Antonio rollikehastumisega ülirahule, siis nõrgaks jäi Kalle silmis seni üheks paremaks poseerijaks peetud Evelina, kes ei leidnudki võtteplatsil õiget tunnetust.

Antonio

Evelina

German

Kätlin

Anastassia

Nädala teine fotosessioon tundus vaid esimese hooga petlikult ohutu – mereranda rajatud Ipanema rannas tuli modellidel teha Fazeri Tutti Frutti kommidele elurõõmus seeria koos värvikirevate aaradega. Mida modellid ei osanud aga ette näha – aarad ei ole sugugi kerged lemmikud, vaid kipuvad küünistama ja nokaga näpistama. Fotograafiks oli sellel võttel Kristjan Lepp ja stiili seadis Gerly Tinn.

Isepäiste lindude terrori eest ei pääsenud ka “Eesti tippmodelli” võistlejad. Oli see kokkusattumus või mitte, aga kõige rängemalt kannatasid teravate küüniste ja nokkade all modellimaja suurimad rivaalid Evelina ja Anastassia. Kui Anastassia üritas toimuvast üle olla, siis Evelina ei suutnud pideva nokarahe alla sattudes end talitseda ja puhkes nutma, kuni tema veriseid käsi plaasterdati. Aga oma kaaslastelt ei leidnud ta vaatamata kurtmisele mingit kaastunnet – Antonio tegi talle hoopis märkuse, et oma vingumisega tõmbavat Evelina ka kõigil teistel tuju alla.

Antonio

Evelina

German

Kätlin

Anastassia

Hea lugeja, millised fotod olid täna sinu lemmikuteks?