Natasha Archer. Foto: Vida Press

Must kostüüm


Fotod: Vida Press

Kvaliteetse kostüümi tähtsust naise garderoobis on raske alahinnata – olgu siis tegemist kroonitud peade või tavaliste naistega. Mõnikord on vaja igaühel šikk välja näha ja hästi istuv must kostüüm tekitab sellise mulje hetkega. Tõeliselt klassikaline komplekt, mis võiks leiduda iga naise riidekapis.


Fotod: Vida Press

See on naiselik kleit, mis sobib kandmiseks nii argi- kui puhkepäeval ning seda sõltumata hetketrendidest. Vali endale sobiv lõige – kui sul on kärbsepiht, sea kleidi juurde vöö, mis seda rõhutab. Sul on vormis käevarred? Vali varrukateta versioon. Hõlmiklõige rõhutab naiselikku liivakellafiguuri.


Fotod: Vida Press

Järgmine klassik – meremehestiil! Aegumatu moelemmik, mida kantakse aastast aastasse ja hooajast hooaega ning mis tundub alati stiilne ja värske. Inspireeru!


Fotod: Vida Press

Ülerõivad ja aksessuaarid osa personaalsest stiilist, mis ole näiteks pidulikul puhul kleidist sugugi vähemtähtsad. Rõivastus peab moodustama terviku ja need naised on selle parimaks visuaalseks tõestuseks. Tahad kindla peale minna? Vali jõuline punane ja musta kombinatsioon ning lisa aksessuaaridega isikupära.


Fotod: Vida Press

Veelkord punasest ja mustast – vaata, kuidas see stiil muutub, lisades nüansse näiteks meremehestiilist. Tulemus on veelgi põnevam!


Fotod: Vida Press

Nii Diana kui Catherine'i moevalikutes torkab tugevalt silma julgete värvide kasutus – üks neist on roheline, mida paljud naised kanda ei julge. Kuidas sulle sellised komplektid meeldivad?


Fotod: Vida Press

Sea kokku naiselik vöötatud või taljesse töödeldud lühike pintsak ja pliiatsseelik, pane barett viltu pähe, viimistle komplekt naiselike aksessuaaridega ja oledki minekuvalmis.


Fotod: Vida Press

Naised üle maailma armastasid Dianat ja armastavad Catherine'i muuhulgas sel põhjusel, et nad on naised nagu nemad, kelle elu, jah, on küll veidi teistsugune, kuid kes teevad kõike seda, mida tavalised naised. Näiteks käivad suusapuhkusel. Ja see nõuab juba hoopis teistsugust rõivastust, eks!


Fotod: Vida Press

Kuigi fotod on tehtud mitmekümneaastase vahega, võib siiski järeldada, et Diana poole vaadatakse stiiliküsimustes veel praegugi... Kas nad mõlemad pole mitte imekaunid?

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid