"Kostüümide disainimine Met galale oli meie jaoks tõeline au. Iga komplekt valmistati eritellimusel. Keskendusime rikkalikele detailidele ja lisasime punase vaiba glamuurile moodsa nüansi. Soovisime, et meie külalised tunneksid end mugavalt ja vabalt," ütles H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Näitlejanna Olivia Munn kandis julge lõikega kuldset võrk-kleiti, mis otsekui voolas ta kehal. "Mulle meeldib, et mu raudrüükleit on seotud näituse teemaga, ent on samas ka moderne ja värske. Selle kleidi kandmine teeb mind rõõmsaks," tõdes Olivia Munn.

Modell ja aktivist Alek Wek kandis mosaiikidest inspireeritud drapeeritud voogavat rüüd. Kleidi slepp ja korsett olid kaunistatud kalliskivitoonides pärlite ja litritega. Kostüümi seelikuosa ja vöö olid valmistatud tumepunasest siidist, vooder oli aga hoopiski kuldne. "Kleidi pärltikandite peale kulunud käsitöö maht on enneolematu. See on täiuslik kleit täiusliku õhtu jaoks," ütles modell Alek Wek.

Õhtu tähistamiseks valmistas H&M lisaks üritusel osalenud staaride look'idele ka kollektsiooni "The Gala Collection". Tegemist on neljast punase vaiba komplektist koosneva erikollektsiooniga, mis on inspireeritud glamuurist.

Kollektsioon on saabub täna müügile H&Mi 5. avenüü esinduskauplusesse New Yorgis ja e-poodi.